Jump to content

Belaiel2

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Excellent

About Belaiel2

 • Rank
  Member
 1. Postać kobiety Qunari ze świata Dragon Age 2...modelowanie 3dsmax. Pozdro.https://www.youtube.com/watch?v=Eq9igWd5qQY&list=PLOFKvwinKmlXBgiHIYABd66U qfjiD4abs&index=1
 2. Witam...program 3dsmax 2009, Vray 1.5 http://belaiel.files.wordpress.com/2013/03/electronic-cigarette.jpg Pozdro.
 3. Delikatnie mówiąc trochę się spóźniłem z dodaniem animacji na Vimeo ale już jest.
 4. Czekam, życzę także powodzenia i cierpliwości w realizacji, bo coś mi się wydaje, że to grubszy projekt. Pozdrawiam.
 5. Dzięki idzie powoli ale do przodu :)
 6. Droga - to animacja nad którą pracuję. Zamieszczam krótką prezentację. Jeszcze wiele rzeczy jest do zrobienia jednak główny szkielet fabularny został opracowany. Chciałbym także z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzyć wszystkiego najlepszego oraz szczęśliwego Nowego Roku. Pozdrawiam.
 7. Bardzo ładna animacja, świetna robota. Motyw z czajnikiem i znacznikiem współrzędnych - mocne :). Przesłanie bardzo ważne i jak mniemam na czasie - choć nie tylko w tym kontekście. Pozdrawiam.
 8. Jeszcze raz dzięki wszystkim za dobre słowo. Do końca tygodnia będzie na Vimeo, dam znać. Właśnie zaczynam prace nad nową animacją więc znikam z tej rzeczywistości :) Pozdrawiam.
 9. Dzięki wszystkim za komentarze i miło jest słyszeć, że się podoba. Co do Vimeo - najpierw muszę założyć tam konto - na pewno będzie. Jeszcze raz dzięki wszystkim. Pozdrawiam.
 10. Przeszło dwa miesiące. Jeszcze raz dzięki - miło, że się podoba. Pozdrawiam.
 11. Właśnie ukończyłem animację Ikar 2. Jest to swoisty animowany slideshow, że tak się wyrażę. Założeniem było stworzenie kilkunastu animacji przedstawiających, kosmos, planety itd...do muzyki Hansa Zimmera. W realizacji projektu wykorzystałem programy 3dsmax, Adobe After Effects, Adobe Premiere i Adobe Photoshop. Pozdrawiam.
 12. Masz rację, warto dopracować te elementy o których wspomniałeś. Pozdro.
 13. Witam. W chwili obecnej pracuje nad portfolio w formie animacji coś na wzór Demo Reel Vray. Teleskop jest jednym z wielu elementów, które się w niej znajdą. Obiekt i rendering wykonany w 3dsmax 2009 i Vray 1.5 http://belaiel.files.wordpress.com/2012/07/teleskop.jpg Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy