Jump to content

Bartman

Members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Warszawa

Bartman's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

16

Reputation

 1. Super pomysł, a wykonanie jeszcze lepsze. Praca zrealizowana w duchu artystycznym. Przesłanie czytelne. Oby więcej takich projektów.
 2. Dzięki za dużo trafnych uwag:) Tak kolory były robione z pełną świadomością tzn : wybraliśmy pewien zakres z palety barw i nakładaliśmy je na pas surface shading, dodatkowo wyrzuciliśmy całkowicie kolor zielony, aby uniknąć "kakofonii" kolorystycznej. Staraliśmy się dorzucać wiele ukrytych smaczków ale także staraliśmy się nie przegiąć w druga stronę. Montaż w połowie był zakończony na etapie animatiku, potem była zabawa z timingiem i montaż ostateczny. W scenie z taksówką, trochę "zaszaleliśmy" z żartem dla grafików 3d, taki był cel. A znacznik współrzędnych, był już przez niektórych oglądających nazywany , strzałkami, wektorami siły czy kierunkami świata :D Jeszcze raz dzięki za komentarz , niebawem postaramy się wrzucić making off, to zdradzimy parę sekretów :)
 3. Wielkie dzięki! wrzuciliśmy więcej materiału na behance http://www.behance.net/gallery/DULL-LIFE/6106561
 4. Dzięki, narazie film wysyłamy na różne festiwale animacji
 5. Zapraszamy do obejrzenia filmu podtytułem „Dull Life”, („Matowe Życie”), który robiliśmy w dwuosobowej grupie, czyli Marcin Michalak i Wiktor Bartman. Jest to film studencki (film dyplomowy magisterski w PJWSTK, pod nadzorem Jacka Rokosza i Wojtka Wawszczyka). Przed przystąpieniem do realizacji filmu mieliśmy podstawowe pojecie o modelowaniu. Podczas pracy nad filmem uczyliśmy się rigować a co najważniejsze animować. Nie licząc pisania scenariusza, narysowania storyboardu a także animaticu. Praca nad filmem zajęła nam około 4-5 miesięcy wraz z udźwiękowieniem. Film powstał w programie Maya, postprodukcja After Effects, udźwiękowienie Logic Pro. Film opowiada o mężczyźnie w średnim wieku prowadzący szare życie typowego pracownika biurowego, z wielką miłością dba o swoją teczkę. Pewnego dnia, zagoniony pracą, nie zauważa zniknięcia „skarbu”. Ogromnie nieszczęśliwy z powodu poniesionej straty, rozpoczyna poszukiwania. Nie jest jednak skłonny zmienić swojego stosunku do wyimaginowanych wartości nawet w obliczu zbliżającej się zagłady. Zapraszamy do obejrzenia a także komentowania. Pozdrawiamy Marcin Michalak i Wiktor Bartman
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy