Jump to content

revrite

Members
 • Content Count

  178
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

revrite last won the day on March 6

revrite had the most liked content!

Community Reputation

220 Excellent

About revrite

 • Rank
  Member
 • Birthday 04/27/1996

City (optional)

 • Miasto
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. revrite

  Fulmo Guardians

  Garść postaci do mojego świata Yatry

  © Robert Rejmak

 2. Tym razem trochę character designu, rozjaśnia mi się w głowie ale nadal wiem, że daleko jeszcze do czegoś dobrego jeżeli chodzi o design x). Następni pewnie będą dwaj główni bohaterowie.
 3. Postacie jeszcze się gotują x) 4/9 done, wrzucę je jak skończę wszystkie, ale raczej nie będą tak szczegółowe jak ta wyżej, ale za to każda będzie furrasem (oh god). Tymczasem study z fotek, by rozluźnić głowę. Tak dawno nie malowałem niczego bez spiny, że zapomniałem jakie to potrafi być przyjemne. ok 2h per obrazek, fotki z fp alterpose https://www.facebook.com/alterpose.studio/
 4. Bardzo ładnie i intensywnie ćwiczysz, będą z Ciebie zaraz ludzie :D. Jedyne co to byś nie przestawał i będzie git. Jedyne czego mógłbym się czepiać to byś niektóre rzeczy robił dokładniej, typu 1 kreska zamiast trzech nachodzących na siebie, ale i tak jest już sporo przejrzyściej. Ja wyznaję zasadę, że mniej znaczy więcej czyt. najprostsze rysunki są najbardziej czytelne, warto ograniczyć pociągnięcia i np cofać pociągnięcia pędzla aż wyjdzie takie, o które nam chodziło zamiast zostawiać 2/3 kreski, chociaż pewnie już tak zaczynasz robić. Radziłbym Ci teraz wprowadzić też ćwiczenia cieniowania, tzn widzę, że jakieś już zacząłeś, ale ostają trochę poziomem od lineartu, imo dobrze jak idą razem w parze, chociaż lineart uważam za bardziej istotny. Od siebie dodam też, że warto ćwiczyć cieniowanie ostrymi pędzlami a dopiero potem miękkimi, warto umieć dzielić cienie na plamy, gdy to umiesz to przejścia walorowe to już ta łatwiejsza część i przychodzi instynktownie. Najprościej byłoby poćwiczyć na martwej naturze pewnie, by ogarnąć jak działa walor. Nie wiem czy ktoś wyżej Ci polecał ale How to Draw i How to render scotta Robertsona to bardzo solidne materiały do nauki i rysowania i cieniowania, a oprócz tego praktyka 😄. Warto też by poza samym realizmem typu martwa, samemu wymyślać kształty, ale w sumie widzę, że to też robisz także jesteś na dobrej drodze. Fajnie się rozwijasz i z ciekawości będę obserwować wątek 😄.
 5. Mazidła z lifedrawing robione na ipadzixie Żeby nie było tak nudno wrzucam tease całej serii postaci, na razie skończona jest jedna, planuję zrobić takich ok 6-12, przerabiam właśnie materiały na temat character designu i widzę ile mam tam braków x(.
 6. revrite

  Buffout Boy portrait

  Można by tak powiedzieć, ale to raczej prorocza w takim razie bo powstała w grudniu xD
 7. revrite

  Buffout Boy portrait

  Design postaci dla muzyka Buffout Boy<-- buffoutboy.com

  © CC Alpha DJ's Center

 8. revrite

  Buffout Boy

  Design postaci dla muzyka Buffout Boy<-- buffoutboy.com

  © CC Alpha DJ's Center

 9. revrite

  Buffout Boy keyart

  Keyart reklamowy dla muzyka Buffout Boya<-- buffoutboy.com

  © CC Alpha DJ's Center

 10. W końcu publiczne, moje ulubione zlecenie z 2019roku. Pierwszy stylizowany art i pierwszy raz sci-fi, osobiste wyzwanie, z którego byłem zadowolony. Projekt postaci, portret i keyart dla muzyka Buffout Boy ( buffoutboy.com )- polecam jak ktoś lubi muzę elektro lub szuka dźwiękowca do studia. Keyart: Portret: Design postaci:
 11. revrite

  Yatra- On a quest

  Skipp has set out on a mission to collect pollen from the Mosquito Queen! /Yatra- a procession or pilgrimage, especially one with a religious purpose.
 12. Jest i nowa Yatra, teraz zamierzam się zabrać bardziej za character design.
 13. revrite

  ELDERBORN 2020

  Hejo, ostatnie wrzutki, które robiłem do gry ELDERBORN. Z przedziału od 2018 do 2020 :D.
 14. ELDERBORN, przy którym pracowałem ok 2 lata miał wczoraj premiere, wrzucam resztę rzeczy, które mniej lub bardziej nadają sie do pokazania x). Większość to starocia ale nie wszystko. Key arty do Shadow alley, moja ulubiona lokacja, niestety wycięta z gry 😧 Spaceship interior i design drona Przeciwnicy: Złota armia: Anane & Amzarak Bronie i propy:
 15. Najnowsze lifedrawingi : ) Komercyjne prace i yatra wkrótce 😄
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy