Jump to content

Bombee

Members
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About Bombee

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  W-wa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miło się ogląda i extra zrobione bez dwóch zdań IMHO - oglądałem w przyśpieszeniu 2x i przyśpieszył bym jeszcze ze 2x - uwielbiam tego typu animacje, ale szybkie.
 2. No i ładny składak. Jeśli masz kasę - dołóż sobie ten RAM
 3. Od 19-stu lat pracuję na Macach. Doskonale sprawdzają się w 2D. I tutaj może się zakończyć wypowiedź na temat Maców do zastosowań 3D. ;) MacPro 5.1 ze zmienioną kartą na jakiegoś GTXa. Myślę, że wydatek rzędu 9-10 tyś. (jakieś 13-15 tyś taniej niż iMac Pro). Cena vs możliwości całkiem, całkiem. Niestety "trochę" kombinacji. Nowy Mac mini i7 + eGPU (Blackmagic). Aktualnie pracuje na takim bez eGPU - w 2D i troszkę zabawy w 3D. Dupy niestety nie urywa. Mac Pro (śmietnik) - testowałem - kiepska sprawa. Można czekać ew. na nowe Mac Pro - ale jaka będzie specyfikacja i kiedy się pojawią - wróżenie z fusów. Gdybym miał wydać 20-25 tyś. nawet bym się nie zastanawiał, tylko celował w stację graficzną opartą na bardzo dobrym CPU intela (rdzenie/wątki), przynajmniej 2 GPU i masą RAMu. Tak jak napisał @natas - jesli nie wiesz co dobrać zwróć się do gpucomputer (aktywni na forum - poszukaj ich tematów) lub stacjegraficzne - z pewnością Ci pomogą. Reasumując (IMHO) Maki są świetne do 2D i obróbki video, do 3D ja bym wybrał jednak PC. P.S. na niektórych intelach (w zależności od konfiguracji) świetnie działają hakintoshe ;)
 4. Szukaj/pytaj tutaj: mva.pl
 5. Przecież to dwa różne fotele. Różniżą się kompletnie wszystkim.
 6. Od dwóch miesięcy używam SPC Gear SR500 i jestem bardzo zadowolony. Jedyna wada - jak się odchyli za bardzo oparcie do tyłu, to niestety łokcie wystają poza oparcie rąk (mogły by być ciut dłuższe). Ale całość jest ogólnie jest na 5.
 7. Jako alternatywę proponuję NEC PA271W. Na Allegro są używki po 2K brutto z 12-sto miesięczną gwarancją (!). Ja używam takiego od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Wejdź na MVA i sobie poczytaj/zadaj pytanie - tam masz skarbnicę wiedzy o monitorach.
 8. Tak czy inaczej - wydaje mi się, że kolega z QuickComp mocno przesadził :)
 9. Nawet na Pcforce kosztuje mniej jak w morelach. https://pcforce.pl/pl/p/SAPPHIRE-Radeon-Pro-Duo%2C-8192-MB-High-Bandwidth-Memory-HBM/150463 Niestety karty z drugiej ręki to słaby dil. Gdybym miał kupić nową, albo używkę z 3K (też mogę powiedzieć, że sprzedaję nową - wymienioną) to wolę nową, bo przy obecnej cenie 4.025,56 to fizycznie płacę za nią 3272.81 (po odliczeniu VAT). Owszem, nie każdy ma działalność i odlicza VAT. Tak więc - podziel cenę przez 2 to może uda Ci się ją szybko sprzedać. I dodatkowo jeszcze kewstia gwarancji - 12 miesięcy? Skoro jest nowa i jako taką ją sprzedajecie to chyba trochę mało? Na morelach jest 36 miesięcy.
 10. Generalnie wygląda bardzo klmatycznie, ale mam uwagę co do klawiszy - chyba coś pomyliłeś ilość :) No i mi coś szerokóści nie pasują. Ale ja pianina i inne klawiatury (oprócz komputerowej) to tylko w inernetach oglądam :)
 11. No fucking way! Żarty sobie robisz? Pozamiatane na cacy. Jedyna do czego bym się przyczepił - z kierą to powinien trochę bardziej walczyć, a nie jak by na autostradzie trabanta wyprzedzał ;)
 12. Bombee

  Blender performance

  Spróbuj zainstalować poprzednią wersję sterowników karty graficznej. Zazwyczaj to jest główną przyczyną lagów w blendku.
 13. Jest jeszcze kilka wątków, w którym możesz napisać to ogłoszenie :mad:
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy