Jump to content

SylwiaC

Members
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Grodzisk Maz.

SylwiaC's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Hey Znalazłeś odpowiedź na to pytanie? Chyba szukam tego samego.
 2. Jesteś geniuszem. Rozwiązało problem w 100%. Dzięki wielkie za odpowiedź. :D
 3. Dodam, że region renderuje się dobrze. Czym mniejszy obszar zaznaczę tym mniej jest tych refleksów.
 4. Hey Mam problem z dziwnymi kropeczkami na cały renderze. W oknie jest vray light plane ustawiony jako skylight portal. Czy ktoś mi może pomóc?
 5. Denoiser jest naprawdę świetny. Dzięki za pomoc.
 6. Hey, Mam problem z szumem w renderze. Jakieś pomysły?
 7. Hey. Mam problem z szumem przy oświetleniu daylight i silniku mental ray. Przeszukałam chyba całe forum, naoglądałam się tutoriali na youtube i nie znalazłam żadnego rozwiązania. Mimo, że robię identycznie jak w tutorialu mi wychodzi inaczej. Przywracałam ustawienia domyślne programu, robiłam od początku i jest to samo. Dodatkowo czas mojego renderu jest strasznie długi. Długo ładują się fotony mimo, że nie jest ich aż tak dużo. Załączam screeny żeby przybliżyć mój problem. Jestem początkująca, więc proszę o odpowiedzi w zrozumiałym języku. Pozdrawiam Sylwia
 8. Hey! Mam problem ze skopiowaniem biped'a. Zrobiłam postać, utworzyłam biped'a, przeskalowałam mu kości. Do postaci dodałam modyfikator skin i połączyłam z biped'em. Sprawdziłam jak chodzi dodając kilka kroków. Do tej pory jest wszystko ok. Jednak teraz chcę go skopiować, dodać do innej sceny do innej postaci. Nawet w początkowej scenie nie mogę go skopiować. Próbowałam usunąć pierwszą postać, ale usuwa się też biped. Usuwałam też połączenie skin i nic. Macie pomysł jak to rozwiązać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy