Jump to content

RAFA

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Poor

About RAFA

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Kraków
 1. Zgadzam się, że studia już niewiele znaczą. Uważam że trzeba samemu dużo pracować w tej branży i pokazać że jest się dobrym.
 2. Ja uwielbiam starego dobrego Transport Tycoona, czyli rozwój własnych sieci komunikacji (pociągi ... głównie pociągi :) ). Chociaż świat grafiki poszedł do przodu, to ta z tej gry ma w sobie klimat. Ostatnio zarwałem nockę ...
 3. Zdjęcia Rosjan są mega!!! Ciekaw jestem jak wygląda kwestia wchodzenia na wysokości, jak udaje im się wchodzić na poszczególne dachy i kwestia planowania ...
 4. RAFA

  Co czytacie?

  A ja polecam klasykę klasyka, "Zawsze byłem najlepszy" P. Zarzeczny. Autor kontrowersyjny, już nie żyjący, ale zawsze miał swoje zdanie.
 5. ja ostatnio obejrzałem "Szpieg" z 2011. Chociaż film nie ma aż tak dużo akcji jak James Bond, to dla mnie ... dzieło :)
 6. Mały Łypacz do mnie dociera :) jak i cała reszta .... czasem brutalnie
 7. 4 zdjecie z kolei z chmurami i zielenią mnie urzeka :) portrety mają w sobie to coś!
 8. Przyjemniaczek! :) to zdjęcie ma duszę!
 9. RAFA

  Fotoinspiracje

  Dla mnie rewelacyjną stronką która pomaga mi podpatrzeć warsztat innych i samemu nauczyć sie czegoś nowego jest http://fotoblysk.com. Chłopak prowadzi bloga i dzieli się naprawdę świetnymi spostrzeżeniami! i dodatkowo film La Sal de La Tierra!
 10. Dzięki za info. W końcu się dowiedziałem w czym tkwił problem
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy