Jump to content

Blaza

Members
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Blaza

 1. Martwa taka mocno tkaninowa. Trochę anatomii
 2. I kolejna wlatuje tym razem smoczyca. Format B2.
 3. Blaza

  Pomocy!

  Też uważam że laptop do animacji i 3D się nie nadaje, moc nie ta co w stacjonarce cena dużo wyższa i do przekątna 15' albo 17... Jeśli już koniczynie musi być laptop to taki z dyskiem SSD najlepiej M2, RAM najlepiej 32 GB. Grafika jakaś z 8 GB, ale nie powiem ci jaka bo na laptopowych się kompletnie nie znam tak samo jak na procesorach do laptopów.
 4. Widzę że na seminarium M4G byłeś. Możesz napisać czy warto na nie iść, jak wrażenia? Pytam bo może kiedyś bym się na nie wybrał.
 5. Ostatnio jak coś robię to najczęściej Zbrush wcześniej jeszcze rysowałem w PS, ale od jakiegoś czasu najwięcej kartka i ołówek 😃 Model mam ten https://mirapolnext.pl/tablet-graficzny-xp-pen-artist-22r-pro-p-17466.html Kupiłem za 1500 zł, prawie nówkę 😎
 6. Tylko jak ktoś po obejrzeniu serialu zacznie grać w grę to może mieć trochę mieszane odczucia bo sporo się różni jednak od drugiego. Mi tam nawet bardziej od smoka to krasnale nie pasują, normalnie parasklem śmiechem jak je zobaczyłem 😂 Teraz jak Sapkowski dogadał się z CDP to będzie pewnie wychwalał wszystko od nich pod niebiosa. Do tej pory robił im wszystko na złość i tak żeby było inaczej nisz w ich grach. #pieniadze 😎
 7. Ja mam ekranowy i mogę z czystym sumieniem polecić. Dużo wygodniej mi się pracuje z ekranowym, kiedyś miałem zwykły i po przesiadce na ekranowy już bym nie wrócił do zwykłego. Oczywiście ze mnie żadne PRO to moją opinią nie musisz się sugerować niech się wypowiedzą inni bardziej doświadczeni.😅
 8. Możesz jeszcze zobaczyć tablety od XP - pen. Ja mam teraz Artist pro 22' i jestem zadowolony. Wcześniej miałem Huion GT 220.
 9. Dla mnie serial mocno średni, im dalej tym gorzej😒 Ciężko się połapać co się gdzie dzieję bo tak poszatkowany jest serial i linie czasowe za bardzo wymieszane. W ogóle gdybym nie czytał książek to było by jeszcze gorzej z polapaniem co się dzieje. Tam gdzie trzyma się jakość książek jest znośnie, ale już radosna twórczość pani reżyser bardzo do mnie nie trafia. Napiszę co mi się podobało będzie szybciej. Geralt całkiem fajnie wyszedł, Jaskier może być. Po cichu liczyłem że będzie miał blond włosy jak się okazało w sezonie burz. W końcu miało być bardzo zgodnie z książkami 😆 Ciri spoko chociaż jej wątek na siłę wyciągnięty, nudny zapychacz. Walka wiedźmina z ludźmi na miecze bardzo mi się podobała, taka mięsista. Za to z potworami już słabo. Za dużo to tego nie ma 🤣 serial jak dla mnie takie 5/10. Arz się boje jakie głupoty będą dalej na wymyślane jak się serial rozkręci.
 10. Powrót do czaszki, około 30 minut na jedną. Dodane w kolejność powstawania.
 11. Spoko wszystko czytam i biorę sobie rady na poważnie. Nie sądziłem że muszę na wszystko odpisywać. Wolę się skupić na ćwiczeniach zamiast odpisywać na każdy post. Chciałem sobie zrobić coś innego żeby odpocząć od anatomii.
 12. Około 8 godzin rysowałem, format B2
 13. Smok ma nogi za daleko wysunięte ale jak się zorientowałem to było trochę dużo do ścierania, dlatego dokończyłem już tak jak był.
 14. Taka mała odskocznia od anatomii i czaszek
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy