Jump to content

Blaza

Members
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Blaza last won the day on April 7

Blaza had the most liked content!

Community Reputation

80 Excellent

About Blaza

 • Rank
  Member
 • Birthday 07/07/1992

Recent Profile Visitors

1,882 profile views
 1. Ogólnie to jest pani z Heroes 3 https://mightandmagic.fandom.com/wiki/Shiva_(Enroth)?file=HeroShivaIII.png Ta z 6 jest już bardziej szczegółowa https://mightandmagic.fandom.com/wiki/Shiva_(Ashan)?file=Shivatcm2124382.jpg Starałem się jakoś je połączyć. Największy problem mam z nosem żeby go jakoś fajnie wyrenderować ze szkicu linearnego. No i oczywiście jak skończyłem to mi się ten pasek na czole nie podoba za mocno jest zawinięty 🤔 100% czerni nie używałem. Jak podbiłem kontrast to się zrobiło ciemno 😅
 2. Pani już dłużej wysiedziana, około 4h.
 3. Blaza

  dodatkowy ram

  Będą działać, tylko jeśli by miały różne częstotliwość to obie będą działać na takiej jak ta słabsza.
 4. Mała odskocznia od rysowania Jest jakiś szybki sposób żeby poradzić sobie z taka beznadziejną topologią, która zostaje po live boolean? Zremesher nie za bardzo sobie z tym radzi, albo nie umiem ustawić. Dynamesh jako tako ale nie ma ostrych krawędzi, albo zawiesza mi program jak chce żeby zostawił poligrupy.
 5. Już sporo się brył narysowałem tylko ja rysowałem je na kartce odręcznie. Na poprzedniej stronie są jakieś sześciany dosyć świeże.
 6. Głupio mi teraz te moje bohomazy wrzucać 😐 Chociaż zrobię sztuczny tłok. Nie patrzyłem na zegarek, ale tak jakoś 3-4h Czarny Żółw (chin.: 玄武; pinyin: Xuán Wǔ; w dosłownym przekładzie Czarny Wojownik) – stworzenie z mitologii chińskiej, jeden z czterech Strażników Nieba, a także jeden z gwiazdozbiorów chińskich. Czasami nazywany Czarnym Wojownikiem Północy (北方玄武), gdyż w podziale kompetencji przypadła mu domena Północy (w sensie strony świata) oraz zimy. Znany jest również pod chińskim imieniem Xuánwǔ, często tłumaczonym jako Czarny Żółw, a zazwyczaj przedstawiany jako żółw i wąż, a dokładniej - jako wąż owinięty wokół żółwia.
 7. Jak dla mnie to bardziej jakąś wiwerne przypominało. Mi ogólnie się mało co podobało w tym serialu, także moją opinią nie musisz się sugerować.
 8. Raczej wszystkie, ale chyba coś pozmieniał w tych poradnikach od tamtego czasu. Za bardzo się do nich nie przykładałem jak widać 😅 Powtórzyłem kilka poprzednich głów, teraz dłużej wysiedziane 👍
 9. Zacytuję siebie z poprzedniej strony, tylko małe sprostowanie tablet mam 22' 😄 Od jakiegoś miesiąca wruciłem do digital. Jak nie mam dostępu do komputera to wtedy rysuje na kartce, kartki mam B2. Od przeszło roku niczego mniejszego niż A3 staram się nie używać.
 10. Co do oczu to nie wchodziłem w takie szczegóły, bardziej zależało mi na czasie rysowania i ilości głów. Takie dla odmiany
 11. Zastosowałem twoje porady 👍 Najpierw na zdjęciu zaznaczam sobie liniami płaszczyzny, potem obok rysuję i na koniec nakładam jedno na drugie. Patrzę co się rozjechało i poprawiam. Oczywiście nie staram się przerysowywać jednego na drugie bo to było by bez sensu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy