Skocz do zawartości

Łazienka z panelem prysznicowym


nemedia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

można by się czepić braku brodzika w prysznicu ;)

szafka pod zlew wygląda strasznie ... monumentalnie ;)

wszędobylki brąz powoduje, że wszystko się zlewa w jedno.

 

coś mi nie gra z oświetleniem.

spróbuj jako świetliki wrzucić światła fotometryczne i wczuć do nich pliki IES.

szczegóły masz pod tym linkiem >>LINK

powinno to bardziej urealnić wygląd pomieszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafka pod umywalką faktycznie odstaje od reszty. A do tego pomyśl jak przy takiej konstrukcji wygodnie np. opłukać twarz. Po to pod szafkami robi sie różnego rodzaju wpuszczone cokoły lub stawia je na nózkach, żeby było gdzie zmieścic stopy i przysunąć się jak najbliżej. U Ciebie dół jest OK ale blat szafki odsuwa użytkownika i zmusza go do mocnego pochylenia.

Pod prysznicem "brodzik" nie jest konieczny ale przy takim ułożeniu płytek nie będzie można zrobić odpowiednich skosów, żeby woda leciała do odpływu. Szafki stojące obok umywalki nie są spójne konstrukcją pomiędzy sobą i z szafką pod umywalkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do funkcjonalności tej łazienki to jest sporo do poprawienia natomiast wizualizacja jesli juz nie robisz brodzika to szkał powinny byc wykończone na dole uszczelkami lub specjalna listwą. Całkowicie lezy u ciebie mapowanie i swietnie to widac na scianie z wc i na podłodze gdzie masz płytke standardowo kładzioną a wizualizacja wykazuje ze jest karo ale to jest sekundowa robótka gizmo w uvw map ustaw na wymiary płytki jaką zrobiłes a nastepnie ustaw je na dowolnej płytce dokładnie to znikna takie cuda. Swiatło lezy w tym pomieszczeniue juz ci ktos powiedział ies wszedzie gdzie ci sie swieca lampy ja jeszcze zwróce uwage na drzwi nawet przy takim szkle jak zastosowałes warto jest za drzwiami wsadzic jakięs swiatło zwykłego vraylight z parametrem skylight portal oczywiście jesli masz na zewnatrz jakięs switło otoczenia a jesli nie to poprostu wsadzić vraylighta i pobawic sie jedo ustawieniami nie bedzie tam tak płasko. Powiedz czym jest oświetlona ta scena bo to co sie tworzy na drugim renderku na scianie przy drzwiach to jest artefakt oswietleniowy. Niedawno robiłem łazienke z płytkami z tubadzine seri homme wiem ze troche sa kłopotliwe jesli chodzi o cieniowanie. I jeszcze ten nieszczesny przycisk od geberitu jeszcze nie widziałem łazienki gdzie wypadałby on w takim miejscu na płytce poprostu to jest niedbalstwo u wykonawcy jak sie znajdzie taka łazienke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności