Skocz do zawartości

Living dead: ALIEN


Szupryt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W moich planach jest stworzenie ALIENa z serii filmów ALIENS. Jesli uda mi sie go skoncyzc w czasie bede zadowolony :) Ponize zdjecie obcego ktorego zamierzam zrobic. Jest kilka roznych jego modeli, wiec moze byc tak, ze moj obcy bedzie mial cechy kilku roznych gatunkow.

 

[Edited on 13-4-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nareszcie TEN Alien :) Spoko sprawa. obrazek jest zarąbisty. Zobaczymy jaki będzie model (choć dla mnie każdy model Aliena jest cacy :). Tylko, że ten obcy jest w 100 % żywy. Proponuję dodac mu jakieś mechaniczne części i trochę kabli [spox]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano. Nad tym malym zmechanizowaniem obcego to pomysle, moze byc ciekawy :) Sharp no troche podobne beda nasze projekty, moj bedzie raczej szybszy, zwinniejszy i bardziej skoczny :D mam tylko jeden problem przy tworzeniu go. Jak chyba juz pisalem jest kilka roznych wersji obcego i trudno jest mi znalezc kilka zdjec obcego tego sameo rodzaju, ale jakos sobie poradze moze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprucz tego ze ten projekt to absolutny 100% offtopic niczym nie zwiazany z tematem bitwy to pomysl dobry ;p

muglbys zrobic chybryde alien/human z resurection to juz nie byl by taki oczywisty ot ale tego jest pewnie jeszcze mniej zdejc

to jak? robish zlepek wszystkich odmian? bo na tym zdjeciu to jak sie nie myle widnieje scout

----

EDIT: pogrzebalem i ten o ktorego mi chodzi nazywa sie po fachowemu newborn to ten mily pan

newborn03.jpg

 

[Edited on 13-4-2003 by Dżujon]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano. Hmm moj to moze rzeczywiscie bedzie taki zlepek :D mi najbardziej sie podoba glowa obcego taka gladak. Wlasnie taka zamierza m muz zrobic, a co do tego offtopic to nie zgadzam sie z Toba. Obcy jak wiesz zyje w czlowieku po wczesniejszym jego zaplodnieniu przez facehuggera. Gdy juz troche podrosnie w czlowieku wychodzi na powietrze rozrywajac jego klatke piersiowa. Czlowiek ginie a obcy zaczyna swoje zycie. Mysle ze o mozna zaliczyc do tematy \"Living Death\". A co do Twojego newborna to zdjecia nie widzialem bo cos sie nie chcialo zaladowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czekałem aż ktoś w końcu zrobi Aliena :D I doczekałem się...pomyśł dobry...klimatyczny...ja do tej pory boje się grać w Alien vs Predator...marinem szczególnie...byłem małym szczylem jak oglądałem te filmy...i strach pozostał mi do dziś dzień...a stary jush jestem :D Powodzenia...3m się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, jeszcze moze dzis wieczorem nowy update bedzie :D dzieki ze Wam sie podoba pomysl :)

Co do aliena to oczywiscie bedzie jeszcze jedna szczeka wewnatrz, ale ona jest mniejsza i jesli obcy ma szczeki zacisniete to tamtej nie bedzie prawie widac, ale to pozniej.

Dżujon to chyba jest jakis martwy alien, albo cos. Co do mojego obcego to glowa bedzie na raczej na pewno gladka, ta wlasnie mi sie najbardziej chyba podoba. W przyszlosci moze zrobie Aliena matke :D, ale jak narazie odlegle plany. Siemka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano ponownie.

Zapomnialem dodac, co do szczegolow Pablo, zawsze staram sie zeby bylo ich jak najwiecej, chcociaz zajmuja one wiekszosc czasu.

Jak zapowiadalem w poprzednim poscie kolejny Update. Jeszcze nie zabieralem sie za szczeke, ale juz niedlugo. I jak sie podoba narazie ? To jest polowka glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Tak wiem jest ona troche inna niz na 1 zdjeciu, ale tamto zdjecie dalem po to, abyscie wiedzieli o jakiego Aliena mi chodzi a tworzac glowe wzoruje sie na zdjeciach ktore sa ponizej z ta roznica, ze moja glowa (glowa obcego :D) jest gladka u gory, a to dlatego, ze ta odmiana obcego mi sie bardziej podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli juz chcialbys te 2 zdjecia porownywac, to najpierw musialbym wstawic renderaz widosku z boku a nie perspektywy. Tak w ogole nie chcialem zrobic identycznej glowy jak na tym rysunku, on jest mi potrzebny zeby w ogole wiedzial jak ona wyglada, a ksztalt to ma byc taki jaki sobie wymyslilem. A wlasnie nie moglem znalezc zdjecia z oku glowy tej o ktora mi chodzi wiec wzoruje sie troche na tej. Moze dzisiaj update bedzie. Ale dzieki za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sie 3mam, to jest dobrze :D co do tego laczenia szczeki to mam nadzieje ze po dodaniu tekstury bedzie to jakos wygladalo.

 

Szymeq nie wiem czy czytales wczesniejsze posty, ale pisalem juz ze gorna czesc glowy bedzie gladka jak jest, bo taka mi sie najbardziej podoba no i taka w filmie byla.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam wlasnie wielu zdjec gdzie ta tkanke wyraznie widac, wiec jak masz to przysylaj !! na zdjeciach ktore mam i jak pamietam to wlasnie taka mniej wiecej mial, z roznymi \"dziurami\". A co do texturek to u mnie zawsze cienko bylo, wiec zajmie mi to wiecej czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miare dobrze. Tylko koniecznie musisz zlikwidowac ta jedwabista gladkosc na czuprynie. Bo chyba tutaj wlasnie ta budowa gornej czesci glowy nadaje taki agresywny charakter postaci. I koles chyba nie ma dziasel. Przynajmniej tak wyglada. Ale czekam tylko jak bedzie cielsko wygladalo... To dopiero bedzie rush [spox]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom, poprawie te paski bo mi sie nie podobaly od poczatku. Troche bedzie roboty przy tym, ale mysle ze da sie cos z tym zrobic.

Co do dziasel to je dodam, na poczatku tak tylko wstepnie te zeby umiescilem, a on ma naprawde duze dziasla na zdjeciahc :)

A jesli chodzi Ci o ta gladkosc na glowie to juz pisalem ze wlasnie taka ma byc, ta wersja obcego mi sie bardzo podoba, ale pomysle nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności