Skocz do zawartości

Zapomniane miejsca: "Wspomnienie"


Rekomendowane odpowiedzi

Nastepny nowicjusz stawia sie na wezwanie .

Nie jestem pewien czy dobrze nazwalem watek , ale " Wspomnienie " to akurat najbardziej odpowiednia nazwa dla planowanej przeze mnie pracy. Koncept art zaczalem jak tylko zobaczylem ile punktow ma temat " Zapomniane miejsca " po zamknieciu sondy ale cos mnie chyba za falstart pokaralo i mi sie tablet spsul ( zamiast jednej lini robi zygzaki na caly ekran , kilkadziesiat razy sam " przyciska sie " itp. - jak ktos wie co to moze byc niech pomoze ).

Oczywiscie nie zamierzam wymodelowac wspomnienia bo to akurat raczej niemozliwe . Scena bedzie sklep / zaklad krawiecki z konca XIX wieku odkryty wlasnie przez ...

Nie bede na razie zdradzal zbyt duzo ( zeby bylo pozniej ciekawiej - o ile uda mi sie wytrwac w pracy ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oka, wrzucam pierwszy render . W zasadzie to dopiero wstepny koncept.

Dojdzie manekin ( zamiast lustra pod sciana z lampa ) , maszyna do szycia , jakis mebel ( nie jestem pewny jaki ) . Jakby ktos mial uwagi lub pomysly to chetnie wyslucham/przeczytam .

 

pracownia_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom wygląda całkiem, całkiem... Jeszcze sobie nie wyobrażam końcowego zamiaru... :]. Czekam na dalszy postęp pracy a poniżej kilka uwag:

 

1. Co do tych obręczy które zaczynają schody (nie wiem jak to nazwać) są zbyt kwadratowe według mnie...

 

2. Dyskorolka (nie jestem pewien) wydaje się za duża w porównaniu do ludzika :].

 

3. Oświetlenie strasznie dziwnie wygląda, ponieważ światło pada takjakby z dwóch stron :/. (nie znam się zbytnio na tym więc proszę nie brać tego tak bardzo do siebie).

 

4. Schodek (chyba) rozpoczynający schody powinien być troszkę większy (bardziej wychodzić z podłogi) bo ten wychodzi tylko do połowy.

 

To tyle ode mnie właściwie to się chyba rzeczy mało istotnych czepiałem, ale tylko tego można sie póki co czepnąć :]

 

czekam na progress pracy :] Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , czyli jednak ktos to czyta , juz myslalem , ze zostalem calkiem olany i powoli zaczynalo mi sie odechciewac . Deskorolka jest wrzucona na zasadzie " a tak se walne " - tez jeszcze nie widzialem ponad metrowej deskorolki .

Co do postepu prac , to owszem takowy jest , tylko ostatnio wiecej w trasie niz w biurze jestem a w domu nie mam netu.

Niech mi ktos jednak powie jak to jest z tymi miniaturami , bo o to mi wlasciwie chodzilo ( moze wtedy moja bitwa bedzie czesciej odwiedzana a od dzis wieczor praca wreszcie ruszy pelna para a nie tak na pol gwizdka ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno też być bardzo pobrudzone/zakurzone lustro (przetarte np. tylko gdzieś na srodku tak żeby coś się gdzieniegdzie odbijało (trochę byś miał z tym zabawy ale myślę że warto spróbować ) czemu piszesz o sobie "nowicjusz" ??? bardzo ładnie Ci to wychodzi, wcale nie jak nowicjuszowi. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khie , khie . Na forum jestem nowicjuszem :D . W maxie niekoniecznie - 14 h dziennie przez 2 lata ( w pracy - wizualki ) . Po pracy jakies 3/4 h w domu , ale porownujac z wieloma uzytkownikami tego forum to jestem jeszcze niemal poczatkujacy ;p.

W sprawie lustra - teksturki beda na koniec pracy teraz jesli sa to tylko wstepne .

Przy okazji male pytanko - ma ktos gotowa juz teksturke przypominajaca pajeczyne ? Nie musialbym malowac jej od poczatku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności