Skocz do zawartości

Moment krytyczny: Cios


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

w weekend coś zrobie.

Raczej nei będzie to ring, raczej twarz gościa w grymasie i pięść przeciwnika bliska niego.

Jeszce nei jestem pewien co do techniki ale napewno wykorzystam zdjęcia które specjalnie w tym celu zrobie. Tło bedzi eczerwone albo pomarańczowe, tak mnei jakoś wzieło, twarz i pięść czarnobiałe, i jakiś zółty albo coś w tym stylu napis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł mi osobiście się podoba, ja dałbym jakiś kadr, zbliżenie bardziej na kopanego niż kopiącego, Bo ważny jest ten moment krytyczny - czyli idąc dalej tym tokiem rozumowania - kiedy Gościu kopany widzi przed swoją twarzą rozmiar buta (lub podeszwę Nr 46). Ten wyraz twarzy> rozpędziłem się...

Trzymam Kciuki, powodzenia.

Pozdrawiam MCMiriam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, byl kiedys taki plakat, czy moze okladka plyty (pewnie tak) jak koles dostaje z piesci w rylo, moze w podobnym kierunku sprobuj, np, stopa laduje na twarzy i geba sie czlowiekowi marszczy calkiem, mina niedziarska, widac ze to cios nokautujacy :). Wlasnie kadr waski, stopa i twarz, nic poza tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie wolalbym jakis plan bliski, jak na jednym ze szkicow, zeby pokazac emocje na twarzy. Podoba mi sie tez obrazek #11, taka dynamika i rozmycie moze ciekawie pokazac prędkośc, blysk tej chwili, kiedy otrzymujemy cios i nie wiedzac jak znajdujemy sie na ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności