Skocz do zawartości

SCENA 3D: Pierwsza ladna praca ;)


orcus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Maxa mam od niedawna i dopiero sie ucze. Jednak dzisiaj postanowilem pokazac moja pierwsza prace :)

Gdyby ktos mial pomysl co by tu poprawic, dodac, ujac to bylbym bardzo wdzieczny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki za tak szybka odpowiedz.

 

Pracuje nad reszta ciala i juz prawie skonczylem ale zamieszcze na forum dopiero jak skoncze ;)

 

Narazie wszystko mi dosyc wolno idzie, ale sa wakacje to bede mial wiecej czasu i moze sie wyrobie w tym rzemiosle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem, calkiem

tylko te robi jakies takie koslawe, nie wiem moze to jest tak specjalnie ale ja bym je poprawil zebvy byly zakrzywione ale nie koslawe:) jesli skapowales o co mi chodzi (:)) to pomysl nad tym. tak trzymac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no , no , calkiem straszna. :)))

 

moj kumpel ma tatuaz z czaszkami z czerwonymi oczami weza. swietnie to wyglada na skorze a w 3d jeszcze lepiej by to bylo.

 

Na rogach dalbym jakies prazki, zeby mialo lepsza fakture.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za opinie. Zeby faktycznie troche ladne mi wyszly, ale to sa narazie wstepne tekstury.

Ostatnio wiecej czasu poswiecam na modelowanie reszty ciala. Mysle, ze juz jutro bedzie caly.

Nie wie ktos jak zrobic realistyczne oczy, bo mam z tym maly problem ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super mnie sie podoba ale jestem w tym troche zielony, ale zaczynam to powoli czuc. Mam nadzieje ze nie usiadziesz na laurach i bedziesz tak dalej pracowal.

GRATULACJE z powodu dostania sie na studia!!! [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[boje się][boje się]:o:o spoko spoko jesli to pierwsza postac organiczna to naprawde chyle czolo wyszlo super :) rzuc go jescze w lowpoly do komplety i dzialaj dalej ajk narazie ok niemam zadnych uwag nie wiem jak inni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

ja na pierwszy model to bardzo fajnie i dosc szybko, jednak moglbys troche poprawic w paru miejscach, klata jakas plaska i troche kwadratowy pod pachami i rece cos dziwnie wygladaja, jakby w lokciach albo w bicepsie cos trzeba bylo zrobic, ale ogolnie wpozo, dawaj dalej [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow!

 

mi sie podoba, moze poza tymi palcami u nog (popraw je bpo moim skromnym z reshta zdaniem sa za szpiczaste )

 

Modelik :cool:

 

czekam na otoczenie... a tak na marginesie to jush wiesh co to bedzie , tzn. co to za postac, moim zdaniem to mi przypomina postac z diablo 2 (championa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to, że przypomina postać z Diablo 2, to jeszcze mogłaby się tam znaleźć. Bardzo ładna pracka... a jako tło proponuję spaloną wioskę. Skoro taka mroczna postać to i scena powinna być mroczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest to postac z diablo 2. Podobienstwo jest zupelnie przypadkowe. :P Nawet nie wiem jak wygladaj postacie w Diablo 2 bo nigdy nie gralem. :)

Mialem juz plany co do otoczenia, ale pomysl ze spalona wioska tez mi sie podoba moze zrobie dwie wersje ;)

 

Narazie bede kontynuowal moje pierwsze zamierzenie. Bedzie to wygladalo mniej wiecej tak :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy trafiłem na Twojego WIP\'a, już pierwszy render mnie zainteresował i z każdym następnym było coraz lepiej.

Moim zdaniem miałeś świetny pomysł na prackę i doskonale go realizujesz. Jeśli w ostatecznym renderze uda Ci się uzyskać klimatyczne oświetlenie to będzie to pierwszorzędna grafika.

 

Życzę powodzenia[spox]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orcus: ogien mozna zrobic w 3s.

Zakladka helpers -> SphereGizmo teraz wybierz sobie odpowiednia srednice i wlacz HemiSphere. W athmosphere (w ustawieniach) Add -> Combustion

Ogien juz jest, teraz pewnie chcial bys go troche \'rozciagnac\' [mruga]

Main ToolBar -> (przytrzymaj) Scale -> wybierz to 2 ;)

Ogien juz jest, pobaw sie ustawieniami. Daj screena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja, troche bardziej krytycznie.

 

Ogolnie proporcje w scenie sugeruja, ze postac jest krasnalem. Olbrzymie pochodnie, olbrzymie obrecze w drzwiach (imho zbyt wysoko przyczepione) i swiatlo -jest zimne i za duzo go w tyle. Dodaj troche pomaranczy, ale tak ledwo, ledwo i od razu zrobi sie przyjemniej.

Te rzeczy raza najbardziej.

 

Ze szczegolow bola mnie standardowe textury Maxowe, swiece z kamienia i drzwi w kolumnach;)

 

Ogolnie jest niezle, pomysl z pewnoscia ciekawszy niz wiele prac prezentowanych na forum. :) Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności