Skocz do zawartości

Owady: Enallagma civile


Karrde

Rekomendowane odpowiedzi

Ważka jaka jest, każden widzi... ta akurat mi szeczgólnie przypadła do gustu. Może to te kolorki, które bardzo lubie?

A więc to będzie moja praca w Bitwie. Nie będę oryginalny i również stwierdzę, iż jest to moja pierwsza bitwa.

 

May the Force be with ME :D

 

A oto zdjęcie owej ważki:

 

http://stephenville.tamu.edu/~fmitchel/damselfly/image/ec_m_3.htm

 

 

Pozdrawiam,

Karrde

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

NIE zebym byl wtedny ale zes stary zamontowal niech cie hehehe , to obrazek hmmm , to czmeu go nie widac ??

mógbys sie postarac bardziej , hcyabz e to twoje poczatki an forum aaaa to oddaje Honor kazdy moze sie pomyslic , powodzenia przy pracy , mam nadzieje ze cos pokazesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, SiD, dwa razy edytowałem, bo właśnie nie chciał mi się wyświetlić ten obrazek. Dopiero po chwili się zorientowałem, że to przecież jest .htm :D

 

Ok, to może coś pokaże. Na razie to luźne próby, ot, takie bazgranie - od czegoś trzeba zacząć ;)

 

Od razu powiem, ze wszelka krytyka mnie nie zraża (byleby była konstruktywna) - więc krytykujcie ile wlezie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz już będzie co komentować :)

 

Za trzecim podejściem wreszcie udało mi się stworzyć jako-taki kształt. Brakuje jeszcze łebka i przedniej pary odnóży wyrastających z szyi.

Ogon jest chyba troszkę za gruby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępu co prawda do forum nie miałem, ale pracować się pracowało :cool:

 

Najpierw sam model. Skrzydła do wymiany - są \"aby były\". Reszta już wygląda (mniej więcej) tak jak powinna. IMHO oczywście :)

 

wazka8.jpg

 

A teraz model z teksturami, wersja - \"wczesna alfa\" :D

 

wazka-tex2.jpg

 

 

Zapraszam do komentowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności