Skocz do zawartości

Moment krytyczny: Morning hunt


Rekomendowane odpowiedzi

No to postanowiłem wrzucić coś na drugi temat bo tak jakoś pomysł przyszedł mi do głowy (nad ranem ;).

 

 

 

W 4096 roku ludzie skolonizowali już kilkaset planet. Jedne są bardziej przyjazne inne... niekoniecznie.

 

 

Niezbadane puszcze planety RS-00342. Baza ZENOBIA.

Płk. Stefański pisze raport przy swoim zabałaganionym biurku.

 

Rok 3021, godzina 7:00 czasu GST

O poranku z celi uciekł więzień oskarżony o sabotaż. Prawdopodobnie należy do fanatycznego ruchu "Trzy słońca". Podejrzewam, że pomógł mu ktoś z załogi.

Ponieważ zbieg może posiadać ważne informacje na temat planowanych działań wrogiej organizacji moim priorytetem jest schwytanie go. Natychmiast po stwierdzeniu ucieczki wysłałem żeńską grupę do zadań specjalnych GRETA. Jak do tej pory nigdy nie zawiodły. Jednak jeszcze nie przyszło im działać w tak obcym i wrogim terenie...

 

Następny raport o godzinie 8:30 czasu GST.

 

End of file.

 

 

 

Link do niby skończonej pracy (brakło czasu jak zawsze ;)

 

morning_hunt_final.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O żesz w morde kopany :o jak już zawsze myśle że mam swojego idola to się pokazuje ktoś nowy :] bardzo fajnie choć imo plan powinien byc troszke szerszy ale ja sie nie znam także sie nie sugeruj ;) pare pytan co bys tylko updatów niewrzucał a i cos napisał ;) to painter czy shop bo pod szopa mi podchodzi ? jaka jest org. rozdziała ? długo to malowałeś licząc tak łącznie wszystkie podejścia ?

 

edit - to jeszcze spytam jakiego tabletu używasz i jak ci sie na nim pracuje/jak długo bo mój aiptek szybko sie zchrzanił (piórko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi się ustawienie postaci ludzkich , dwie z nich wiszą bez ruchu jakby kij połkneły to sztuczne , a ta zaatakowana też jest troszke mało dynamiczna, poprawilym tez te smugi z plecaczka bo niewyglądają za dobrze , jako całosc pomysł fajny jesli to dopracujesz moze byc cos fajnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności