Skocz do zawartości

Apokalipsa: Space terror


Laser

Rekomendowane odpowiedzi

ha pierwszy jestem

Mam zamiar zrobić Grafikę przedstawiajaca ostrzał ziemi z kosmosu przez obcą cywilicację. Armada statków wystrzeliwująca bomby i rakiety. Eksplozje na zemi sięgające granic atmosfery itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by Synuś

Hehe jestem ciekaw jak to zrobisz myszka:] Cos malo narazie jest zgloszen do bitwy:) Narazie masz 1 miejsce:]

 

Heh a od czego sa Tablety graficzne,

 

a tak z innej strony ciekawie by to wygladalo... chyba ze ktos umie (prosze o linki :) )

 

pracka sie ciekawie zapowiada,

 

pozdrawiam [heej]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powstaje sobie statek w gimpie, tylko burak gimp se zwisnął i ostał się tylko ten jpg. Będe musiał na tej warstwie działac chyba :(

Usiłuje połączyć sylwetne wieloryba i skorpiona. Jak to widzicie??

 

statek.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że tak. Powinienieś poprwić troche kontury i zrobić coś z kolorami, bo narazie wygląda jak rysowane kredkami.Dodaj pare ostrych kresek, troche kontrastowej bieli i czerni, niech to bardziej przypomina metal, niż papier.

Poza tym popracuj jeszcze nad ogniem, powinien być żywszy, bardziej \"ognisty\" więcej czerwieni i żółci, u wylotu daj troche bieli i popracuj smugiem, a napewno się uda:)Narazie wygląda to fajnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhee !!!!

 

Bardzo fajny stateczek , choc mi przypomina bardziej odwlok skorpoina , ale czy to wazne grunt ze jest fajny . Zaś co do tego ze wyglada to jak rysowane kredkami , to moze warto pójśc w tym kierunku , bedzie odważnie i orginalnie . Nie wszystko musi być jak real :D

powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności