Skocz do zawartości

Apocalisis: Sakrament Pokuty


Phantom

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy Testament, Rozdział XIV...

 

 

[align=center]\"I widziałem, a oto Baranek stał na górze Syjońskiej,

a z nim sto czterdzieści i cztery tysiące, mających imię Ojca jego napisane na czołach swoich.

I słyszałem głos z nieba jako głos wielu wód, i jako głos gromu wielkiego...\"

[/align]

IDEA:

Wizja apokalipsy ludzkości i powstającej na jej zgliszczach, cywilizacji samoświadomych maszyn oraz ich naradzającej się religii...

 

SCENA:

Miasto, ostatni bastion ludzkości, ogarnięty powojenną ciszą, po ostatniej wielkiej bitwie między człowiekiem i maszyną...Fantomy ludzkich dusz w liczbie ”stu czterdziestu i czterech tysięcy”, wyłaniające się ze zgliszczy martwej pozostałości naszej „minionej” ery, godzą się na odejście w zapomnienie zgodnie z biegiem ewolucji...Przez ruiny miasta, anioł duchowy maszyn, mesjasz naradzającej się rzeczywistości, stoi na czele pochodu ludzkich dusz kierując je na ”górę Syjońską”, ku ich ostatecznemu rozgrzeszeniu i zapomnieniu...

 

Tak w skrócie przedstawia się projekt wizji mojej i Andertona przygotowanej na bitwę 2D...czas pokaże, co z tego wyjdzie...na razie przedstawiamy merytoryczny zapis projektu...niebawem ukaże się jakiś pierwszy szkic...

 

Pozdrawiam...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Apocalipsis...

 

no tutaj malutki szkic mesjasha maszyn...zrobiony w niecałą godzinę...ander zrobił nawet jeszcze ogólny zarys ale narazie nie skanuje całości bo jest w formacie A3 :P :) będą jeszcze pióra i wiele innych elementów na samym mesjashu :)...

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za commenty :)

 

Originally posted by saygon

oki wiemy na czym stoimy teraz siadaj do photoshopa i machaj. nie zmuszaj mnie zebym mowil to czego nie lubisz, minaowicie ze stać cie.. dalej sam wiesz jak idzie

 

say...to dopiero wstępne szkice...jeszcze jest duuużo do roboty...a tak mało czasu...heh...

 

RadX - thx :)

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogłonie jest spox!!

Najbardziej podoba mi się rysuneczek miasta - te zniszczeone wieżowce - świetne (choć ten środkowy ma strasznie zniekształconą perspektywę i robi się jakiś taki dziwny - nie wiem jak to nazwać :P)

 

Bardzo ładnie

Przed tobąciężkie zadanie - ale mam nadzieję, że dasz sobie radę. :D

 

Pozdr

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten praca jest tak wyje*** znakomita tak wyj*** w kosmos tak za*** tak zaj*** za*** wyje*** super za*** ehhh oszczedze wulgarnych slow :D to jest total kolos nawet kolorowac nie musisz poprostu jest cud miod .... [wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow] [boje się] [boje się] :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wow] Absolutnie fantastyczna praca. Zdecydowanie przodujesz! Ilość szczegółów przytłacza. W tą pracę można się gapić i gapić i nie ma się dość. :D

 

Ten budynek z lewej wygląda jakby się właśnie zawalał, albo miał coś nie tak z perspektywą. :|

 

No ale teraz to już nie kompletnie niepotrzebnie czepiam, bo nic nie zmienia faktu że praca jest świetna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...niestety okoliczności bardzo mi nie sprzyjają w prowadzeniu tej bitwy...zmarnowałem 5 dni na PS na laptopie...niestety na LCD ciężko widzieć co się robi...colory zmieniają się jak w kalejdoskopie...a że na działce jest budowa to niestety nie mam gdzie całego kompa wrzucić :( i dlatego laptop...heh...ale dzisiaj zabieram jush monitor...chociash nie wiem gdzie go wstawie :P

 

narazie malutki updejt...wersje strashnie beta...bo to było robione na LCD...i do poprawki idzie całkowicie :] mam nadzieję że się wyrobie do końca bitwy...pozdro...

 

2-bitwa%202dxFx%20copy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO JAAAA czlowieku zobaczylem to pierwszy raz o godzinie 5 30 nad rane po nieprzespanej nocce

 

poprostu brak mi slow naprawde genialne, po 10 min zorientowalem sie ze pasuje sie juz przestac gapic na to dzielo

 

poprostu pracka zucila mnie na kolana

 

zbudowales jedyny w swoim rodzaju niepowtazalny klimat normalnie wymiekam

 

pracka szczegolnie mi bliska bo uwielbiam taka mnogosc detali :) Bosh gora :)

 

od dzies lista moich guru poszerzyla sie o kolejne nazwisko

 

ehh ... jak ja teraz zasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki...wielkie pozdro ze słonecznej Piły :D...2h temu przyjechałem, i odrazu caffe szukałem...:D i prezenruje updat który zrobiłem na działeczce jeszcze...nareszcie mam upragniony tablecik :D:D:D

 

bitwa.jpg

 

pozdro...[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihihihi...narazie to mam przerwe na Specjala :D ale jak wróce to zabieram się pełną parą...bo jush w sumie koniec się zbliża :( a tak pozatym to mam miejsce wolne na reklame...moge komuś wydzierżawić to miejsce za małą opłatą :P

 

pozdrawiam...[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...czuje żę nie zdąże tego zrobić niestety siostrzyczka z Piły przetrzymuje mnie do niedzieli :P więc następne updaty oj za długi czas będą :( ale wtedy wipa się z tego zrobi :) pozdrowienie ze słonecznej piły dla wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Phantom , tylko mi tu bez takich , że nie zdąże bo [boks] , była by wielka strata , bo początek to mnie z krzesła zrzucił , to niebo , ten dom i billboard [yes] JA CHCIEĆ WIĘCEJ[jupi][jupi][jupi]

więc do pracy , do pracy ku chwale ojczyzny i partji[pokazal jezyk]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O FUCK :o nie czytalem wczesniej tego watku ... jaka praca [boje się] klimatem przypomina mi mange np: Appleseed ... swietna naprawde ... jesli masz sie spieszyc na bitwe i zrobic na odpiepsz to lepiej sie nie spiesz i ja dopracuj :D pozdrawiam

 

PS. - moim zdaniem 2 niebo troche bardziej mroczne i realne ... chyba ver.2 lepsza :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pre-Final...

 

Tytuł pre-final bo Anderton jeszcze tego nie widział...i nie wiem czy będzie chciał coś jeszcze zmieniać i poprawiać....nie będe pisał ile się męczyłem nad tym....miłego oglądania :D

 

Przeprasham wszystkich modemowców :D:D:D

bitwa2dEx2.jpg

 

a tu w większej rozdziałce...

 

http://www.bkm.pl/Gecco/bitwa2dExb.jpg

 

pozdrawiam wszystkich...[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności