Skocz do zawartości

Propozycja Maya


Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli juz mamy zglaszac propozycje. Proponowalbym utworzenie jeszcze jednego watku Maya. Jest juz 3ds, jest Softimage, jest Rhinoceros. Ciezko znalezc naprawde dobre forum. Uwazam ze to takie jest dlatego z mila checia chcialbym nieraz popostawac na temat Alias Maya. Wiem ze to jest forum poswiecowe glownie 3ds ale dlaczego nie sprobowac

Dzieki za uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hehe myślę, że ilość takich głosów będzie rosła proporcjnalnie do ilości (video)tutków na necie, których Mayka ma już naprawdę dużo.

 

a i coś ostatnio patrzę, że mayka jest w modzie ... hmm ... może i warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maya jest The Best. Po pierwsze naprawde jest ciekawy program dajacy poterzne mozliwosci (The Lord of The Rings). Po drugie maja jakby to najprosciej odpowiedziec 3ds max tylko o klase wyzej. To taki mercedes wsrod programow 3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie moze dzialy poprzednie nie ruszyly dotyczace Softimage, ale osobiscie nie znam nikogo kto bym uzywal Softimage, ludzie wola Maya i 3ds max. Uwazam ze gdyby powstal dzial Maya cieszylby sie ogromnym zainteresowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie.... Chyba lepszym porównaniem jest kabaret... Bo to jest ino śmieszne od zawsze...

 

Myślę że jakby Tesaurus, Rascal czy inna osoba znająca Maykę na wylot zgłosiła się do Adka z propozycją moderowania takowego działu (poświęcając jednak dużo czasu więc co się dziwić że to sytuacja hipotetyczna), to powstał by jeszcze tego samego dnia... Robienie nowego działu bez kogoś nad tym stojącego zdecydowanie mija się z celem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak dzis nie tylko panowie po 40 jezdza mercedesami. A co do drugiego to mam nadzieje ze ktos bedzie chcial zaostac nadzorca Maya. Pozostaje mi w takiem razie marzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radze nie zaczynacz dyskusji, ktory soft jest lepsiejszy bo skonczy sie to jak zwykle polamanymi szczekami i nogami.

porownania do tego mercedesa tez jakies glupie, chyba naczytales sie jakis bzdur na necie, naogladales the making of\'ow z wladcy i matrixa i innych, gdzie kazdy mowi ze gdyby nie M. to nie zrobiliby nawet jednej setnej pracy i to nawet w czasie dziesiec razy dluzszym. a na dole ekranu smieje sie logo aliasa.

chcesz pogadac o mayce? zapraszam na cgtalk. nie znasz angola? zawsze mozesz isc na f3d.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady ze bez Maya nie zrobili by 1/100 prac nawet w czasie 10 razy dluzszym. Ale to nie zmienia faktu ze program naprawde wymiata. Rozmawialem z roznymi ludzmi zajmuacymi sie grafika zawodowo i odpowiedz jest jedna na pytanie jaki jest najlepszy program odp: Maya. Szczerze ja tez nie bylem do niego zbytnio przekonany ale on naprawde potrafi byc intuicyjnym i potezrnym narzedziem pracy. Oczywiscie nie twiedze ze 3ds max jest do bani, wrecz przeciwnie uwazam go rowniez za potzerzne narzedzie jednak niestety nie dorownywujace do Maya. Dlatego wlasnie dalem propozycje na temat kaciku Maya :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... blagam tylko nie kloccie sie po raz kolejny ktory program jest lepszy. Watek to propozycja stworzenia nowego dzialu.

 

Pamietam ,ze nie jest to pierwsza prosba i propozycja stworzenia takiego dzialu i coz moge powiedziec ... troche sie zmienilo i faktycznie osob uzywajacych Maya na forum jest coraz wiecej. Jesli znajde osobe bedaca w stanie zajac sie tym dzialem pomyslimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cobra: Przestan juz czlowieku bredzic. Jestem zachwycony Maja i to w niej teraz pracuje, ale przez 4 lata robilem w Maxie i bardzo dobrze go poznalem. Nie przyszlo mi jednak do lba, zeby krzyczec ze ten czy tamten jest lepszy.

Oczywiscie, sa rzeczy, ktore latwiej i przyjemniej robi sie w Majce, ale i ona moglaby sie paru rzeczy nauczyc od Maxa. Wszystko zalezy od potrzeb i tego co sie robi.

 

Przestan flame`owac i pokaz co potrafi Maya, skoro jest taka rewelacyjna. Jezeli masz z nia problem to pytaj w odpowiednim dziale, teoretycznie Maxowym. Jak bedzie duzo takich pytan to powstanie osobny dzial.

 

Moderatorowi proponuje zamknac watek, poki najzywsze dzieci sa jeszcze w szkole ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki. Wlasnie osiagnelem swoj cel ktos Wielki powiedzial ze pomysli na stworzeniem dzialu Maya. Jeszcze raz wielkie dzieki za zwrocenie uwagi na zwyklych szarych uzytkownikow forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności