Skocz do zawartości

Chc.16 CTHULHU by Joel


Joel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe dzięki :)

 

na szczęście jest to dopiero szkic i go troszk oszpece .

Plnuję dodać m.in. zrogowaciałe elementy, troszkę jeszcze nad nim popracuję.

 

Ale ogólnie chcę żeby wyglądał mniej - więcej w ten sposób.

 

Jak coś to nie stosowałem żadnych referencji, a no i jak cuś nie teges z anatomią to śmiało możecie mieszaćmnie z błotem :D

 

Up w drodze :)

Edytowane przez Joel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jest mały update. Zacząłem się tłuc z kolorami

 

wrzucam "postęp" żeby nie było że siedzę cicho i nic nie robię ^^

 

(ktoś mi powie gdzie się zmieniało załączniki ? :D )

 

ok już mam :), tylko nie wiem jak zrobić żeby wrzucić miniaturkę, a pokazywała się całość ;p

Cthulhu___little_progress2_by_yamame.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nno jest updejt, aczkolwiek nóg nie zmieniłem, ba ! Nawet się nimi nie zajmowałem :D

 

zmieniłem trochę pas i zastanawiam się czy zbytnio nie odwraca wzroku od twarzy.

Trochę go podkolorowałem, ale chcę żeby był bardziej zagrzybiały :) jeszcze trochę fakturkę cza będzie zmienić, no ogólnie jeszcze sporo roboty.

 

Bardzo proszę o wszelakie rady tudzież uwagi, bo jestem żółtodziób i to chyba moja pierwsza tego typu praca w photoshopie ^^

 

ktulu_up_up_by_yamame.png

 

P.S. to jak wrzucić taki załącznik, aby mi się cała praca w nim mieściła ? ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzięki - podniosłeś mnie na duchu ^^

dół np. nogi będę poprawiał dlatego nie chciałem się nimi teraz zajmować:)

jeszcze się fakturki jakiejś walnie

A, co do pazura :D nie mam pojęcia jak dać mu choćby troszkę

jeśli masz jakieś sugestie ... :]

 

a, no i wrzucę trochę większą wersję

ktulu_up_up_by_yamame.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bedziesz chcial edytowac glowe - otwarta paszcza, zebiska i tryskajaca slina to to, co nadaloby pazura. Tak samo, jak lekko naprezona pozycja (powiedzmy - pol-kucniecie, tak jakby przygotowywal sie do skoku) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za radę, jeśli chodzi o otwartą paszczękę pełną kłów to myślałem nad tym i możliwe że to jeszcze zastosuję, chociaż boję się zniszczyć jego "powagi" ^^

a jeśli chodzi o drapieżną pozę to przy obowiązkowym drugim rzucie zastosuję się do twej rady. generalnie to w prawej ręce będzie trzymał teraz jakąś moc, w końcu jest panem snów ;D up w drodze

 

dzięki i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - małe poprawki (a miałem już iść spać xD) paszczę powiększyłem, aczkolwiek nie chce jej nienaturalnie poszerzyć, chyba, że już to zrobiłem ;D

 

no i jest ta moc cała, proszę o krytykę bo nie wiem jak z oświetleniem, czy np, nie powinno dalej sięgać czy coś

 

A no i teraz serio - Co z tymi załącznikami ? ;D Jak walnąć miniaturkę by sięcała praca wyświetliła po kliknięciu??

 

moc_by_yamame.png

Edytowane przez Joel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy nie umieściłem zbyt wielu rozpraszających elementów

bardzo proszę obeznanych użytkowników o stwierdzenie jak źle zarysowałem bryłę, czy jak bardzo złą utworzyłem kompozycję

takie właśnie rady są mi na tym etapie potrzebne, bo nie wiem czy coś mam dobrze czy źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Raju bardzo miło słyszeć, że komuś się moja praca podoba, jeśli chodzi o kulę to jest to wersja "experymentalna", bo nie wiem czy go nie przebajerowałem :)

ogólnie jest to ta jego moc władzy nad umysłami, możliwe, że w tej chwili właśnie śle komuś koszmar :)

 

będą dziś update'y poprawię w końcu nogi i dam drugi rzut

 

ale chcę wiedzie jak od strony warsztatu jak z bryłą i tym podobne, wiesz o co mi chodzi ;)

 

czekam na wasze opinie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :) nie wiem tylko czy to wina niebieskiego oświetlenia, czy samej postaci

 

kolorując samego stwora miałem na uwadze lekką przezroczystość skóry przez którą może przechodzić światło i odbijając czerwonawy kolor wnętrza daje trochę ciepła tej zieleni

 

może masz jakieś rady co do koloru skóry ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie sam walczę z kolorami;) Więc nawet gdybym chciał coś doradzić to nie wiem czy to by było najlepsze rozwiązanie:D Zajrzyj do mojego wątku, na swoim potworze mam w sumie 3 kolory- zielony (główny) trochę niebieskiego i deko czerwonego. Wygląda to znośnie (chyba) więc nie trzeba paciać dużo różnych kolorów gdzie się da. Mi wystarczyły te 3 dla jakiegoś efektu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh oglądałem twojego Katooloo :), bardzo ładny nawiasem

ale no właśnie wracając do tematu kolorów ja nie jestem tak doświadczony jak ty w tej sprawie, więc kombinuje na wszystkie strony :D

jeszcze niedawno biłem się że sobą w budowaniu bryły światłem i cieniem, no i tak to wygląda, że stary wyga zrobi postać z 3 kolorów a żółtodziób będzie kombinował jak koń pod górę, ale się jeszcze postaram, popracuję troszkę nad paletą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś nabazgrałem na a4 drugą pozę wybaczcie złą jakość, niestety skaner jest jaki jest

 

ale chodzi o samą postawę, możecie również wytykać błędy anatomiczne, w końcu zawsze się czegoś nauczę. No, po prostu powiedzcie co sądzicie :)

sketch_by_yamame.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności