Skocz do zawartości

[FD] Goglornetka


deshu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to że platige zrobiło ostatnio animacje związaną z płaskorzeźbami nie znaczy by teraz przypisywać ich do inspiracji z tym związanych ....... bez przesady heh..

 

PS!!! W sumie inspiracja jak inspiracja, można się tym zainspirować, ale opierać bo platige ; ] ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo

 

Co do spłaszczania - przyznam, że jest to pewnego rodzaju kompromis, w celu zmniejszenia ilosci cieni na obrazku, w którym wyraźnie konkurujące 2 światła generowały by go całą masę. Właściwie, jestem bardziej zadowolony z wyglądu plasteliny w takiej płaskiej wersji, niż wcześniejszych przymiarek do full-3d.

 

dzisiejszy update - clay na czarnym papierze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja nie. Materiał papieru wyszedł mega -racja, widać że to papier. Ale według mnie trzeba się skupić, żeby wyobrazić sobie że jest to na kartce, mimo tego, że przedmioty rzucają mały ale intensywny cień na płaszczyznę.

 

Czekam na up, pozdrawiam! :)

 

A Ty plasti idź fajkę robić, bo jeszcze jej nie widzę u Szerloka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za komenty

 

Zgadzam się, że może to nie być do końca czytelne, bez przeczytania opisu.

Myślę co z tym fantem zrobić, i na razie jedyny pomysł jaki mam to ubrudzenie nieco papieru odciskami tłustych palców przy krawędziach plasteliny. Same odciski i tak będę dodawał tu i ówdzie na modelu, więc to mogłoby być całkiem czytelne:)

 

Pokolorowanie kawałków plasteliny też sporo zmieni, i od tego muszę zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah. Swoją drogą wracając do zintegrowania kartki z plasteliną - jak wspomniałeś o odciskach palców - może kilka zrobić też na papierze? Taki tłusty odcisk palca max odbijający światło. No i można też zrobić odciski częściowo na plastelinie, a częściowo na kartce. Taki np. ugnieciony brzeg kształtu wciśnięty w papier.

 

Czekam na kolorki, pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pozaginać gdzieś kartkę, stworzyć jakieś fragmenty, gdzie była zgięta, dodać jakiś bloczek plasteliny w rogu? Dzieci bywają niezdarne i autor koncepcji mógł poniszczyć to i owo.

 

W czym renderowałeś tą scenkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja, renderowałem w vrayu. Możliwe że lekko zagnę/złamie jeden róg, ale za bardzo brudzić tego nie będę. Zakładam, że to jest mocno wypucowana i zadbana praca. Zależało mi od początku na tej konkretnej kompozycji 4 punktowej, i staram się jej nie zaburzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności