Skocz do zawartości

Mity i Legendy : Meduza


Destroyer

Rekomendowane odpowiedzi

no to może i ja sie do bitwy przyłącze jest jeszcze troche czasu to moze coś zrobie.. choć wątpie zebym skończył

 

więc moim temtem jest mitologiczna meduza najmłodsza i najgroźniejsza z 3 sióstr gorgon miała węże zamist włosów i zamieniała żyjące istoty w kamulce lekiem na tę dolegliwość były łzy jednorożca, ubił ją perseusz odbijając jej oblicze w tarczy(chyba) a z krwi z rozciętej szyi gorgony narodzili się Pegaz i Chryzaor. Jej głowę Atena umieściła na egidzie.

 

 

jak wygląda meduza

 

meduza wygląda oczami :D

 

 

są wersje że była bardzo piękna itd ale z organiką u mnie porażka więc u mnie nie będzie;)

 

taka jest moja wersja: pół kobieta pół wąż z węzami zamiast włochów

troszke mi wyszła jak facet ;-)) Meduz.A więc musicie sobie troche powyobrażać ;-))

 

zwróćcie uwage na doskonałe proporcje moich conceptów jak równiż hirurgiczną zajomoć anatomii, genialne wyważenie barw i .. zreszą sami widzicie co sie bede chwalił ;-DD

 

historyjka / story

 

jest sobie meduza na plaży troche jej sie nudzi nie ma z kim gadać troche pusto same kmulce i piach ;-))

 

medusatn5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

dla zabicia czasu bawi sie grzechotką

jak widać bardzo jej sie to podoba ;-)

 

medusa2nw3.jpg

 

tymczasem zbłąkany żeglarz zwany dalej nieszczęśnikiem zaparkował jacht na plaży i poszedł zapytać kogoś o droge ...

 

medusa3mn2.jpg

 

zauważył meduze i podchodzi do niej od tyłu ;-) ona pochłonięta wyśmienit zabawą grzechotką nie zauważa nieszczęśnika, aby zwrucić na siebie uwage tubylca nieszczęśnik delikatnie stuka ją w ramie

 

medusa4ck0.jpg

 

meduza nieco zaskoczona z wrodzoną kobiecą subtelnością odwraca sie aby z otwartymi ramionami serdecznie przywitać niesczęśnika

 

medusa5oh7.jpg

 

na skutek nieoczekiwanego gorącego powitania nieszczęśnik znany też jako zbłąkany żeglarz kamienieje z wrażenia ;-DD

 

medusa6km7.jpg

 

medusa7lo9.jpg

 

 

medusa8vx0.jpg

 

 

i wszyscy żyli ... jeszcze troche ;-P

 

 

mam zamiar zrobić scenka jak meduza wita żeglarza jak sie uda będą cuda ;-))

 

 

zaczne chyba od kamulców albo piasku ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności