Skocz do zawartości

Scena 3D: interior


cichysit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dokladniej piszac:

 

-zdaje sie wogole halogenow chyba niewymodelowales tylko swiatlo tam wstawiles . swiatla te sa rozstawione za szeroko.

 

- co sie stalo z kanapa ?

 

- troche na latwizne poleciales bo po lewej stronie sa 2 inne pudla niz te biale. a u ciebie wszystkie takie.

 

- cofnij troche kamere i wymodeluj jeszcze dwie filizanki bo ich zabraklo obok telewizora

 

pozdrowionka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, ale imho trochę ciemno i przepalenia jakieś przy światłach.

Jeśli to v-ray spróbój ustawić color mapping na exponential, wtedy powinny zniknąć te przepalenia. Reszta zależy od sceny, Nie masz tam żadnych okien czycoś? całe oświetlenie to te halogeny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po lekkich problemach z vray-em, wszystko działa; zrobielm renderek i tak wyszlo, jak widac na dole; jestem zadowolony na 75%, jeszcze nie pasuje mi te swiatlo jakies takie zoltei dziwnie pada i sofa chyba za gruba..., a co myslicie o kamieniu; komentujcie, co zmienic, a co juz zostawic w fianlnej wersji

5b6ee3c7750c8a45.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dosc dlugiej przerwie zwiazanej z niewydoilnoscia mojego kompa, wrocilem do renderowania, troche poprawilem oswietenie i inne rzeczy, z ta kanapa jest tak, ze miala wyjsc skora, a wyszlo co wyszlo, szczerze powiedziawszy ten material nie jest taki zly, tylko jesli sie zmniejszy reflex, wlasnie ma ktos pod reka tutorial wlasnie skory, kiedys widzialem taki i teraz nie moge znalezc;

napiszcie co trzeba poprawic, z gory dzieki;

a oto moje wypociny, moze nie jest rewelacyjnie, ale lepiej niz poprednio:)

415a5851f2472d8a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności