Skocz do zawartości

3ds max error 1920 POMOCY!


kowal1916

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam straszny problem jesli chodzi o instalacje 3ds maxa, posiadam viste i probowalem juz zainstalowac mase wersji 3ds maxa, od najstarszych po najnowsze, a mimo to w trakcie instalacji pojawia sie ten sam blad 'ERROR 1920.Service 'mental ray 3.5. Satelite(32bit)' (mi-raysat_3dsmax9_32) failed to start. Verify that you have sufficient privileges to start system services'

 

prosze o pomoc kazdego kto orientuje sie choc troche co to moze byc, siedze nad tym juz miesiac, szukam, probuje i nic;/

 

z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

tyle, ze ja mam jedno konto, jeden uzytkownik wiec chyba to jest konto administratora? przynajmniej tak mi sie wydaje, chyba, ze jestem w bledzie..? zastanawialem sie tez, nad wczesniejszym zainstalowaniem mental ray skoro wyskakuje blad przy instalacji 3ds maxa ale nie mam skad go wziac..;/ zreszta nie wiem czy to by pomoglo, juz nie wiem jak kombinowac, zeby to zrobic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

kowal - jak odpalasz instalke maxa, to prawym przyciskiem na instalce i "instaluj jako administrator".

Tez mialem ten problem na viscie kiedys :) I dokladnie na tych satelitkach od mental sie wysypywalo :)

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesteś pewien że ten Mentalray Satellite jest ci potrzebny? to tylko dodatek który namierza jakieś dziwne aktualizacje i płatne pierdółki do mentala, ale sam mental się bez niego obejdzie. Przynajmnie mi chodzi a satelity nie instalowałem bo nie lubie.

 

Ale jeśli już go chcesz (ciekaw jestm po co, bo mnie ten bajer tylko irytował) to tak jak kannu ci powiedział sprubuj dać uruchom jako administrator, tylko że w innym miejscu, Prawoklik/właściwości/zgodność i tam na dole jest kwadracik do zaklikania do stałego uruchamiania jako admin, ale jeśli zrobiłeś tak na początku to sory. Czasem aplikacje instalujące po kilka elementów wymagają praw admina dla każdego z osobna i przy jednorazowym kliknięciu zdarza się że tylko instalator ma uprawnienia a sam proces instalacji pojedynczego elementu już nie, dlatego trza na stałe. Czasem to pomaga ale też nie zawsze.

 

jaki to błąd ci wyłazi przy backburnerze?

 

poza tym jaką masz wersje visty, i czy masz SP1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem, tak odchaczalem tam przed rozpoczeciem instalacji zeby mi nie instalowalo mental raya ale wtedy po zaistalowani w wogole nie moge go otworzyc, bo jakis blad wyskakuje... jesli chodzi back burner to on jakby mi sie nie instalowal do konca spowodu bledu;/ a pozniej sam 3ds max juz idzie.. no porpobuje zrobic tak jak napisales... dzieki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo sie zainstalowac, mental raya ominalem i ogolnie bledy jakies wychodza i niezgodnosci podzczas uruchamiania, tez obraz przy modelowaniu czasami robi sie bialy;/ bede sie z tym jeszcze bawil ale najwazniejsze,z e udalo sie zainstalowac, wielkie dzieki wszystkim za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz za kazdym razem przy otwieraniu wyskakuje mi blad o nieprawidlowym dostepie do pamieci...ale uruchamia sie pozniej tylka pojawiaja sie denerwujace biale powierzcnie przyslaniajace okna modelaowania ktore po kliknieciu na nie znikaja,m a po chwili sie pojawiaja i tak w kolko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności