Skocz do zawartości

[Konto] Jeśli po zmianie hasła nie możesz pisać postów...


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem od kilku osób informację, że po zmianie hasła nie mogą pisać postów na forum. Nie jest to bynajmniej żadna blokada.

 

Wraz z aktualizacją vb włączyłem zalecane przez vb wymuszanie zmiany hasła co jakiś czas. Ustawiłem ten okres dosyć długi, ale jeśli ktoś naprawdę długo nie zmieniał hasła - zostanie o to pewnie poproszony.

 

Po zmianie hasła wysyłany jest e-mail aktywacyjny. I tutaj leży problem.

Wiele systemów maili traktuje te maile jako SPAM. Do czasu dopóki nie kliknięcie w link wysłany w mailu nie będziecie mogli pisać nowych postów.

Rozwiązanie:

Jeśli zmienialiście hasło - sprawdźcie maila. Jeśli nie przyszedł najprawdopodobniej jest w SPAMie.

Należy kliknąć w link aktywacyjny w nim wysłany i wszystko powinno być już dobrze.

W razie problemów można do mnie pisać przez PM.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmm... no włączyłem to z okresem na rok więc nie powinno być bardzo denerwujące. Ale już sam nie wiem jak to w takim razie twórcy sobie wymyślili.

 

Z tym mailem aktywacyjnym - to już chyba wiem. Wysyłany jest jeśli ktoś nie zmieni poprawnie tego hasła. Wpisze kilka razy je błędnie.

 

A mail aktywacyjny ma trochę ograniczyć spamerskie konta, które codziennie ręcznie usuwam. Chociaż wiem, że częściej będę musiał aktualizować też pytanie podczas rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności