Skocz do zawartości

postać 3d - Kobieta


Shogun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiem że się świeci, popracuję nad tym, chodziło mi tylko o siateczkę... dzięki za komentarze - uwzględnie je... Naprawde ta pani nie jest ładna? a co do ubranka.. na razie jest zerżnięte na żywca z posera i w pośpiechu pomalowana, więc też nie brać pod uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten facet, ma jakby welniany swetr, i ten kolec wystaje, on by nie ustal, trzeba by jakies grube skorzane wzmocnienie dac, no a wogle po co wszywac kolec w takim miejscu, przeciez sie nabije uchem jak podniesie ramiona

 

oprocz tego wszystko juz chyba powiedziane, wiec nie bede powtarzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jest problem... Ona ma trochę za pyzatą twarz i nie wiem co zrobić, żeby była ładniejsza - bo jak ją trochę odchudzam - wygląda jak trup :/

 

Ma ktoś jakiś dobry pomyśł? Ona mi się podoba, ale chcę żeby była jeszce ładniejsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO ona ma po prostu zbyt "kanciasta" glowe, wyciagnij ja nieznacznie w pionie...i moze troszke opusc jej ramiona bo jakas taka przypakowana (rozumiem ze ma poduszki na ramionach ale chyba troszke za duza w barach:))

owocnej pracy i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenfacecik znacznie bardziej mi sie podoba ale jak nad babka popracujesz tez beda z niej ludzie :) na poczatek zwerz jej gore czaski wiesz czolo znaczy sie bo jest znacznie za duze a co do puci to niech bedzie widac taki typ urody ale koniecznie zwez jej to czolo bo wyglada jak neandertalczyk ! Jak juz mam sie czepiac to moge jeszcze dodac zebys odrobine obnizyl same ramiona i je troche zwezil bo kobietki sa raczej drobne wiec bedzie lepiej wygladac jak nieznacznie ja zwezisz w ramionach no chyba ze tak bardzo lubi plywac :) Naprawde przyjemne pracki ! jeszcze troche nad nimi posiedzisz i bedzie lux !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde... nie moge czytać takich głupot :)

 

 

Hej, co to miało znaczyć ? :)

 

 

Dziki za rady o buzi tej pani. tego właśnie mi było trzeba - biore się za Operację plastyczną - mam nadzieję że wyjdzie z niej ładna Dziewczysia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun.... już tłumaczę...

 

Z tego co zauwazyłem... większość wypowiadajacych się traktuje twarz człowieka jak karoserie samochodu... zapominajac o indywidualnych rysach każdego z nas...

Gdyby wszyscy byli podobni to brendzlowałbym się przed lustrem :)

 

Twoje pytanie... co zrobić żeby była ładniejsza.... man.....

Wg barkokowych kanonów powinna być grubsza... wg średniowiecznych mieć szerokie biodra i małe piersi.... jeśli chcesz nawiązać do anime... to powinna mieć wieksze oczy i węższą brodę... a może pięność czarnoskóra... z wielkimi uszami i dłuuuugą szyją.

 

Piękno jest pojeciem wyglednym... wiec nie bazuj na opinji innych, ja ci moge powiedzieć tylko tyle, że wg mnie przegroda między dziurkami w nosie jest za mała... i to mnie trochę razi tak samo uszy są za daleko z tyłu... ale poza tym... jest dokładnie taka jaką ją "shogun" stworzył...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to było bardzo "budujące" :)... Wprawdzie kanony urody są różne, ale ogólnie jakiś tam ogólny zarys jest wspólny dla wszystkich, i nawet taka niby błacha informacja i dziurkach w nosie jest dla mnie cenna...

 

A pytam się po to, bo za cholere już nie widze obiektywnie tej buzi.. jak się patrzy na jakiś obiekt wystarczająco długo, tociężko go obiektywnie ocenić - tak jak dziewczyna nie umie powiedzieć, czy jej brat jest przystojny, nie?

 

Ok wracam do pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haaahaha Ania.... chwyciłaś myśl o dziurkach :) bo policzki moga być szerokie, albo wąskie, czoło wysokie albo niskie.... oczy blisko siebie, albo daleko... to jest nie ważne... puki mieści sie w granicach realności LUB!!!!! zaspokaja ambicje twórcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah jezeli moge dodac kilka rad to :

1) zgadzam sie z asablaze i z kazdym po wyzej ktory twierdzi ze to wlasnie defekty czynia nas innymi , oraz spostrzezenie ze twarz to nie karoserja samochodu jest chyba najtrafniejszym okresleniem jakie slyszalem ostatnio :)

2) moze sprobuj troche bardziej wysunac czolo , mniej uwydatnic nosek u gory , stwarzajac bardzo delitaktne przejscia ,a nie ostre kanty jak u mezczyzny.

3) Koncuweczke noska mozesz lekko zadrzec do gory.

4) Mi sie wydaje ze kaciki ust powinny sie konczyc mniej wiecej na tej dlugosci jak teczowki , zerenice

5) Leciutko uwydatnic policzki

 

Jak bedziesz robil nastepna mordke postaraj sie znalesc jakies referki or smt ;)

Polecam tez przegladanie siatek modeli lepszych modelrzy duzo pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności