Skocz do zawartości

War Cdn


Kir4

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, spacer.pngCoś tam ostatnio sobie dłubię, odgrzebałem bardzo stary projekt, być może ktoś jeszcze pamięta. Póki co zarysy scenerii robię, dojdzie jeszcze sporo rzeczy. Marzy mi się zrobienie animacji około 1min. Chce w ruch całą scenę wprowadzić, od burzenia budynków, po animację gąsienicy m24 chaffe czy chociażby samolotu f4u. Wszystkie zawarte modele są moje. Silnik Octane. Światła randomowo rzucone, póki co pracuje nad shaderami, tak żeby standardowy komputer udźwignął to wszystko. Prawdopodobnie jak dojdzie już do animacji to rozłoze to wszystko na części.spacer.png

received_522094718352374.jpeg

received_411414629789228.jpg

Edytowane przez Kir4
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, jutro ew. dzisiaj wieczorem podeślę siatkę modeli. Na chwilę obecną sporo pracy mam, i nie mogę przenieść projektu z domu do pracy 😞  Ale żeby nie zastygnąć dłubię sobie abstrakcje, żeby nie tracić zapału.

 

vB1e7SN.png

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahooy, coraz bliżej do animacji, jeszcze tylko dym, trochę poprawek, zabrudzeń wpadnie i można riggować czołg. Cała scena ma około 2,3gb vram. Modele wszystkie moje, aktualnie bez postpro jedynie delikatne podciągnięcie kolorów. Światło jeszcze nie tykane, bo ogień zrobi robotę wraz ze strzałami z samolotu, oraz czołgu ( aktualnie prowizorka ). Pozdrówki!

 

rZMMEyu.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności