Skocz do zawartości

Klaus od Netflixa - 10/10!


adek

Rekomendowane odpowiedzi


Wiem, że Wiedźmin jest w tej chwili na ustach wszystkich, ale o nim zapewne jeszcze sobie coś napiszemy. Chciałbym przypomnieć o innej produkcji Netflixa z polskim akcentem wartej polecenia (szczególnie w okresie świątecznym).

Jeśli dopiero kupiliście abonament Netflixa lub zapomnieliście o takiej produkcji jak Klaus Netflix - warto rzucić na nią okiem!

Przyznam szczerze, że mnie osobiście dopiero teraz udało się nadrobić zaległości bo chciałem to zrobić razem z rodziną i ... piszę ten post spontanicznie, bo tak dobrej animacji nie widziałem już dawno (a jako rodzic jestem dosyć na bieżąco😎). Oczywiście to opinia moja, ale i pozostałej części rodziny, która ze mną to oglądało przy czym córka naprawdę nie odeszła od telewizora tak ją wciągnęła historia (a nie zdarza się to często w warunkach domowych).

Przepiękna animacja, stylizacja, postacie, cały czas jest na czym zawiesić oko.

Zdaje sobie sprawę, że to zasługa większej ilości osób, ale gratulacje Szymon Biernacki oraz Marcin Jakubowski 👏 (Production Designers). Taki nasz polski akcent, ale mnie osobiście również kojarzący się z Max3D.pl bo przez lata (co prawda dawno temu), ale wiele Waszych prac można było oglądać na Max3d.pl). Być może uda nam się Was namówić na AMA? Pogodamy może o tym w Nowym Roku 😉

Szczerze polecam obejrzenie tego filmu i trochę przedwcześniej życzę wszystkim Wesołych Świąt! 🎅

PS. Postaramy się zorganizować AMA z Szymonem i Marcinem w Nowym Roku.
PS2. Jeszcze jako bonus mały making of z produkcji z YT

 


Zobacz cały article

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się podobał. Co prawda alternatywne historie św.Mikołaja to już osobne uniwersum jest. Ale narracyjnie to fajnie wciągało. Osobiście bardzo lubię takie plastyczne podejście do animacji - w pixaropodobnych 3D animacjach jakoś mam wrażenie sprawy kręcą się w kółko i robi się sztampa(oczywiście coraz bardziej 4K itd...). W zasadzie nie pamiętam poruszającej (wizualnie) animacji od czasu Ratatuja (może mało uważnie śledzę mimo bycia rodzicem). Totalnie zachwycił mnie ostatnio Spiderman Uniwersum. Narzędzia pracujące dla artystów a nie na odwrót (patrz nowy/stary Król Lew)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności