Skocz do zawartości

Realistic Paint Studio


Destroyer

Rekomendowane odpowiedzi

21 hours ago, michalo said:

Paintstorm wydał mi się zbyt eksperymentalny i b. mało przyjazny.

Tutaj już sobie daruję, pomimo, że wygląda naprawdę super i ludziska twierdzą że obsługa jest prosta.

Ale to ten sam dev, więc...

 

Sciagnalem sobie triala - soft pelen gimmickow zbednych ale jest kurde tak sliczny ze az chce sie cos pobazgrac.  Brushe sa kapitalne, chodzi miodnie i ogolnie jest prosty jak obsluga cepa. Jako ze i tak we wszystkich softach "udaje" tradycyjne media to sie lamie, zeby go sobie tez kupic - chociazby do zabawy bo cena nie jest zla. Sciagnij sobie triala - ma ograniczenie czasu odpalenia softu ale mozna wszystkiego poprobowac. Fajna zabaweczka 🙂
Nie wiedzialem jak zrobic zoom i obracac canvas ale widze ze da sie. Tylko jeszcze chcialbym moc eksportac sam rysunek a nie jakas prezentacje/mockup...
[edit]
Ok, widze ze tez da sie eksportnac sam obrazek - jeszcze tylko nie wiem czy jest gdzies ustalanie rozdzialki 😄 Ale ogolnie bardzo mi pasuje ten sofcik. Nie mam aspiracji zostanie WYelKYm ArTySSTOm wiec moge sobie poudawac 😄 tradycyjne media.

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wywalę tylko kasę. Paintstorm już nawet nie instalowałem kiedy przeniosłem się na win 10. Dawno też nie słyszałem o updacie a tu już kolejny soft.

Cena pewnie nie wzrośnie a na Paintstorm były promo 50% więc najwyżej poczekam i wtedy się zastanowię.

 

Pomazał bym sobie w wolnej chwili, ale właśnie instaluję Grim Dawn.. no więc tego.. sami wiecie, że nie będzie tego czasu hihi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, michalo said:

Paintstorm już nawet nie instalowałem kiedy przeniosłem się na win 10.

Hahaha 😄 Mam dokladnie tak samo. Jakos kurde darmowej Krity uzywam do malowania sporo wiecej no i darmowego MyPainta ktory powinien byc o niebo bardziej popularny niz jest... Poczekam zobacze. Pobawie sie na trialu, moze mi przejdzie 😉
Z czasem to wiem jak jest... Przeszedlem Revenanta podstawke i jakos mi sie tak myszka omsknela ze kupilem DLC... Wypadek normalnie.. 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KLICEK featured this temat

Jednak się złamałem I nabyłem a twierdziłem, żę w życiu nie,,,, dla siebie ale i dla dzieciaków bo lubią malować na kompie 😉

Wiem już dlaczego nie lubię rysować na kmputerze.
Mój wiekowy tablet jest już głądki jak szkło i piórko się po tym ślizga. Nie przeszkadza to w sculpcie, czy obróbce grafiki ale szkicowanie daje bardzo kiepskie wrażenia.

Położyłem kartkę z papieru na tablet i jest gitara 😉 Dużo bardziej realistyczne wrażenie.

 

Programik fajny. Cenię go za prostotę i daje nam sporą frajdę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności