Skocz do zawartości

Teczka 3d/2d: brainchild.pl (art dump)


brain

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

W sumie miałem takie miesiące gdzie pracowałem nad swoją grą od pon-soboty (czasami po 16h dziennie :P), robiłem YT, swoje paczki i robiłem jeszcze zlecenia 😛 aktualnie nie mam zleceń bo skupiam się przede wszystkim na grze (czyli można powiedzieć, że mam "zlecenie") 🙂

Edytowane przez brain
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można bardzo szybko dodać nowy kształt tarczy, dodać na tarczę jakieś symbole / ornamenty - bardzo szybko można po prostu wprowadzać zmiany i testować to od razu w silniku gry.


Nie trzeba tego wszystkiego modelować od zera w programie jak blender, tworzyć UV, później exportować to wszystko do substance i sprawdzać, czy w ogóle te nowe wymodelowane elementy będą dobrze wyglądać na tarczy - ogólnie wszystko ma swoje plusy i minusy, ale jak masz zrobić bardzo dużo tarcz do gry (np. jakiś RPG) to takie rozwiązanie może przyspieszyć masakrycznie pracę.

Kolejna zaleta, masz 3ch różnych artystów od modelowania i teksturowania, każdy z nich może dostać ten sam plik substance designera i tworzyć własne tarcze, na podstawie tego co zostało już zrobione, więc wszystko w grze będzie wyglądać "podobnie" (jeżeli chodzi o styl tekstur).

  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Mortom napisał:

Bardzo miłe dla oka modele, gratuluję dobrego wyczucia koloru i formy - zawsze lubiłem lowpoly art 🙂 muszę kiedyś spróbować 🙂 

Pozdr!

 

Dziękuję 😉 Polecam się pobawić, nie trzeba myśleć o teksturowaniu i unwrapping-u, więc można podejść do pracy bardziej "Artystycznie" 😛

Nowy filmik

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności