Skocz do zawartości

Trailery filmow/seriali


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

9 hours ago, Mortom said:

@Nezumi Nie wiem dlaczemu ale piosenka bardzo pasuje mi do naszego foumowego pakera @Destroyera 🙂 
Nawet sylwetkowo (o mięśniach mówię) podobny! No wypisz wymaluj hymn Destra 🙂 

 

S3tpCwx.jpg

nacieszcie oczy

kUswUp4.jpg

You may not like it, but this is what peak male performance looks like 🙂

Edytowane przez Destroyer
  • kekw 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mortom no takim sterydziarzem na pewno nie jestem 😛 A to powiedzenie że życie jest ciężkie jak 200 na klatę na płaskiej to powiedzenie Trenera Pawła a nie moje osiągi 😄 ja to na mszynie trochę ponad 120 dzwignę czyli na wolnych bym pewnie z połowę tego umęczył 😄 Czyli suchoklates kiedyś o sylwetce chudo tłustej a teraz grubo tłustej 😄 

Edytowane przez Destroyer
  • bogactwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borderlands the movie - skoro społeczeństwo coraz mocniej się starzeje to chyba oczywistym krokiem jest era geriatrycznych bohaterów żeby mozna było się z nimi utożsamiać 🙂 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Destroyer napisał(a):

Borderlands the movie - skoro społeczeństwo coraz mocniej się starzeje to chyba oczywistym krokiem jest era geriatrycznych bohaterów żeby mozna było się z nimi utożsamiać 🙂 

 

Simp Mode ACTIVATED
Mam jeden powód aby zobaczyć ten film: Cate Blanchett 🥰
Simp Mode DEACTIVATED

Widać, że mocno czerpali ze Strazników Galaktyki - No ale może to nic złego 🙂  Borderlandsy w sumie nigdy nie słynęły ze skomplikowanych fabuł ale postacie zawsze miały mocno podkreślony charakter 🙂 
 Oglądne na VODzie jak wyjdzie 😄 


 

Apropos, wyszedł aktorski Avatar Netflixowy. Jestem po pierwszym odcinku i jest super! Piękne kostiumy, dobre FXy i brak netflixowego woke badzieia! Czego chcieć więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
27 minutes ago, Mortom said:

Widać, że mocno czerpali ze Strazników Galaktyki - No ale może to nic złego 🙂  Borderlandsy w sumie nigdy nie słynęły ze skomplikowanych fabuł ale postacie zawsze miały mocno podkreślony charakter 🙂 
 Oglądne na VODzie jak wyjdzie 😄 

No tak ale Lilith to była młoda suczka, Tannis to samo. Kevin Hart ze średniego kina familijnego jako żołnierz, nie przypominam sobie żeby Roland miał metr pięćdziesiąt wzrostu i jeszcze nie ma ikonicznego aktora głosowego claptrapa ale po tym jak gearbox wychujało aktora to nawet się nie dziwię. Tiny Tina przynajmneij ma mniej niż40 lat ale już z mordy jest wkurwiająca a gdy się odzywa jest jeszcze gorzej, insufferable cunt. Ogólnie mam taki familijny kridżowy niesmak po tym trailerze, assety fajne, dużo rzeczy z gry bez większych zmian ale coś czuję, że to będzie zaorane przez inne bardziej istotne decyzje i skierowane dla tiktokowych dzieciaków.

 

poster.jpg?width=720

3d7ca434544590ef7ec50e5127d61faa.jpg

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Destroyer Gra jest z 2009, więc chronologicznie i Lilith sie postarzała 🙂 Choć fakt trochę 😉 przesadzili.... no ale ta Cate... Pozwolę sobie wkleić mowę Gimliego na temat Cate... znaczy Galdrieli:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności