Skocz do zawartości

Aichi D3A1


jatat

Rekomendowane odpowiedzi

  • jatat changed the title to Aichi D3A1

Instalacja elektryczna poukładana większość kolizji poomijana pozostało poukładanie za tablicą pilota. Kłopot mam z instalacją tlenową nie moge znaleźć żadnego schematu i komunikacją wewnętrzną wiem gdzie był podłączony mikrofon do radiostacji ale gdzie był usytuowany w przedziale bombardiera już nie, co i jak w przedziale pilota to czarna plama może ktoś coś posiada był bym bardzo wdzięczny za jakąś informację.

d3.png

d4.png

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celownik a właściwie namiernik i jego mocowanie na miejscu kabura pistoletu sygnałowego też i masa drobiazgów. W przedziale bombardiera to chyba już wszystko jeszcze poprawki, nity i powrót do przedziału pilota .

c1.png

c2.png

c3.png

c4.png

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie! kierwa jaki detal! 🙂 Ładnie render zaczyna nabierać kształtów.  A prąd w kablach modelowany czy poszedłeś na łatwiznę i odpuściłeś? 😛

Mając taką całą strukturę to aż by się prosiło o zrobienie wybuchu czy innego ostrzału jak to wszystko się odsłania i rozpada a widać, że tytanicznej pracy się nie boisz to można się pokusić i o coś takiego 😛 

Swoją drogą gdyby taki model chcieć zrobić z 10 lat temu to mało który komputer by coś takiego dźwignął i na samą myśl przepuklina się odzywa 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Destroyer  Dzięki wielkie  prąd to niebezpieczna sprawa  może boleśnie przywalić i dlatego  odpuściłem.  Na takie fikołki  jak wybuchy i rozpady raczej czasu nie starczy.

michalo Dzięki wielkie i a niby czemu wstyd ważne jest to że coś chce się się zrobić raz wychodzi lepiej raz gorzej ale zawsze nabywa się jakichś umiejętności.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jatat ty potem na części sprzedajesz te samoloty? Czy na kilogramy?
Bo ło PANIE! Na bogów grafiki 3D, 2D i 4D! Wypala mi korki ten detal! Posłuchaj Destro z tym MB.
Od siebie dodałbym bardziej dramatyczne niebo - bo teraz trochę jest jak wypad na krewetki z Forestem Gumpem - no ładnie, miło, ale nie słychać w tle działek KMów. I spróbuj lepiej dopasować niebko ze słoneczkiem/oświetleniem, bo na razie to jedno z drugim mało mają wspólnego. No ale to tylko takie gadanie gościa z internetów więc bez spiny 🙂 
Jak mniemam to są rendery jeszcze testowe, więc looz 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, spoko, tylko znowu oświetlenie i tło są z innych parafii 🙂 
Nie jestem też znawcą, ale te niebieskie pasy w okolicach pionowego steru i ten zielony akcent pod kabiną pilota mają zbyt dużą intensywność (oczobijny kolor) przez co robią wrażenie sztucznego tworu z CG. Odbicia też strasznie się świcom 😉 i robią wrażenie że to screen z gry a nie render do cinematica 😉 

Jestem wyznawcą takiego podejścia: Jak nie wiesz jak coś zrobić aby było dobre, to podpatrz jak to robią inni 🙂 

Tak więc proponuję przygotować dobrą kawkę, rozwalić się wygodnie na foteliku, zaopatrzyć się w notatniczek przygotować miejsce na dysku i zaglądnąć do tej galerii i się uczyć... bo przyznam, wiedza w tej galerii wypływa z monitora. Musisz tylko ją pomalutku porozkręcać na czynniki pierwsze, dokładnie sobie opisać i powpychać u siebie w pracy 🙂 And DONE! Życzę miłego seansu, bo Oh Boy... czeka cię piękna przygoda w chmurach 😉 
https://www.artstation.com/peterfor 

Pozdr!

Edytowane przez Mortom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortom tak wiem spokojnie to tylko 15 minutowa robotka teraz coś podłubie, to zielone to głowica bomby, paski nie na tej warstwie i wylazły, wszystko było ustawione ot tak na zasadzie zobaczę co wyjdzie, to tylko zabawa taki miły przerywnik jak się uda oderwać od pracy no i co by ta robota na czapkę nie pierdykła.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jatat napisał:

Mortom tak wiem spokojnie to tylko 15 minutowa robotka teraz coś podłubie, to zielone to głowica bomby, paski nie na tej warstwie i wylazły, wszystko było ustawione ot tak na zasadzie zobaczę co wyjdzie, to tylko zabawa taki miły przerywnik jak się uda oderwać od pracy no i co by ta robota na czapkę nie pierdykła.

 

👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności