Skocz do zawartości

Podatki - grafika 3D a ryczałt


HubertB

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, RaVirr napisał:

Wbijam w październiku tego roku 33 level (przynajmniej mam taką nadzieję xD) i faktycznie dało się zauważyć po przekroczeniu 30, że coś się jebło. 
Kilka miesięcy temu postanowiłem wrócić na siłownię, poćwiczyłem z 3 tygodnie, dokupiłem jeszcze taką fajną konstrukcję do podciągania się, testuję i... nagle tak nadwyrężyłem okolice barku, że jakiekolwiek ćwiczenia były wykluczone. Dobrze się zbiegło, że ból ustąpił jakoś w grudniu i mogę wymarzyć sobie siebie na nowo bo wiadomo, "nowy rok, nowy ja" xD

wiem jak jest, poszedlem raz na silownie bo pomylilem drzwi na basen. Zrobilem jakies tam cwieczenia na koniec zrobilem kilka "allahow" jeblo cos w nadgarstku wyszedlem z silki wsiadlem do fury. Pojechalem do najblizszego kosciola polozylem sie krzyzem i modlilem sie zeby sie nie okazalo ze nadgarstek do robienia 🙂

2 minuty temu, Destroyer napisał:

Pamiętaj, że postanowiłeś od razu wchodzić na cykl testosteronowy i metanabol 🙂 Ja już zrobiłem resarch i wyszło, że wchodząc na cykl nie można być upasioną świnią więc już zacząłem redukcję i do 40tkis mam nadzieję się wyrobić  😄
https://zdrowie.sfd.pl/art/Zdrowie/Pierwszy_cykl_sterydowy__dobór_i_ilość_środków-a3630.html

Mi w oczy też powoli zagląda 40tka a całe życie na umowie o dzieło, mam w mglistych planach zrobić jeszcze jeden zryw i spróbować to zmienić na więcej nie będę miał ani czasu ani energii 🙂 Tak czy tak nie sądzę żebym jakoś do wieku emerytalnego dożył albo pożył tak dłużej ale wiadomo, że biednemu nóż w plecy, uj w dupę,  sól w oczy, kula u nogi i pętla na szyję więc może tak się zdarzyć, że i do 80tki będę tak się męczył dźwigając swój krzyż i robiąc formę życia na crossficie 😄

a to prawda, pierw dzieciak a pozniej wchodze na tescia i robie z siebie mamafakera 😄

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, RaVirr said:

sytuacja, w której kobieta we wczesnej ciąży miała jasną diagnozę, że dziecko będzie cierpiało na SMA

SMA nie mozna zdiagnozowac we wczesnej fazie ciazy. Objawy pojawiaja sie w pierwszych miesiacach zycia - gdzies pomiedzy 6 a 18 miesiacem zycia. Nawet jesli ktores z rodzicow ma historie takiej choroby nie da sie powiedziec, ze na bank dziecko bedzie nia obciazone.
Jesli nie umiemy poradzic sobie z tak prosta rzecza jak wyluskanie kretaczy co naciagaja socjal to moze nie zabierajmy sie za problemy wielokrotnie bardziej zlozone jak moralnie watpliwe rozstrzyganie kto powinien miec dzieci. Najpierw moze ogarnijmy dodawanie w zakresie od 1 do 100 - na calki przyjdzie czas.

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, EthicallyChallenged napisał:

No i doczekalem sie wreszcie mojego watku **Fitness grafika**, w temacie o ryczaltach, pomiedzy postami o socjalu i chorobach dzieciecych 😄

"po pierwsze zwieksz mase" tylko czemu nikt nie powiedzial ze chodzi o ta miesniowa XDD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nezumi napisał:

SMA nie mozna zdiagnozowac we wczesnej fazie ciazy. Objawy pojawiaja sie w pierwszych miesiacach zycia - gdzies pomiedzy 6 a 18 miesiacem zycia. Nawet jesli ktores z rodzicow ma historie takiej choroby nie da sie powiedziec, ze na bank dziecko bedzie nia obciazone.
Jesli nie umiemy poradzic sobie z tak prosta rzecza jak wyluskanie kretaczy co naciagaja socjal to moze nie zabierajmy sie za problemy wielokrotnie bardziej zlozone i jak moralnie watpliwe rozstrzyganie kto powinien miec dzieci.

O widzisz, to albo przeczytałem głupotę albo źle zapamiętałem jednostkę chorobową (o ile są inne terapie genowe na inne choroby). Szkoda, że nie będę w stanie odnaleźć artykułu na ten temat.
I nie chodziło mi o to kto powinien, a kto nie powinien mieć dzieci- miałem na myśli sytuację, w której ktoś skazuje istotę na dłuższe lub krótsze cierpienie, a finał tego cierpienia jest zależny tylko i wyłącznie od osób trzecich. 

1 minutę temu, KLICEK napisał:

"po pierwsze zwieksz mase" tylko czemu nikt nie powiedzial ze chodzi o ta miesniowa XDD

Z tego co wiem, to nie chodzi 😐 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, KLICEK said:

"po pierwsze zwieksz mase" tylko czemu nikt nie powiedzial ze chodzi o ta miesniowa XDD

A to chodzilo o miesniowa? 🤨 To wiele wyjasnia...

@RaVirr No ja tez nie jestem lekarzem tylko akurat o tej chorobie cos tam wiem 😄 To sa ogolnie tak skomplikowane tematy ze sie doslownie boje zabrac glos bo trzebaby jednak postawic sie w roli kobiety, ktora nosi to dziecko w sobie i ma podjac decyzje o zabiciu go. Tak, ja rozumiem, ze czesto jest to sytuacja beznadziejna ale kurna... samo wyobrazenie koniecznosci podjecia takiej decyzji jest horrorem. Nawet jako ojciec przezywalbym katusze a co dopiero matka... Ciarki po plecach przechodza jak sie o tym pomysli. A takiego naciagacza wykryc i ukarac to juz jakos duzo lzejszy gatunkowo problem 🙂 Tak czy siak - nic nie poradzimy, "mundre" glowy w rzadzie napisza jakas ustawe na ktorej wszyscy stracimy 😄

Edytowane przez Nezumi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, EthicallyChallenged napisał:

No i doczekalem sie wreszcie mojego watku **Fitness grafika**, w temacie o ryczaltach, pomiedzy postami o socjalu i chorobach dzieciecych 😄

Zakładasz wątek czy prosimy Klicka o wyczyszczenie tego ze zbędnych rzeczy???

@Nezumi dlatego uważam, że ktoś, kto z całą pewnością opowiada się za całkowitym zniesieniem lub całkowitym zakazem aborcji musi być pierdolnięty.

Edytowane przez RaVirr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takie rzeczy tak na prawde warto pytac radce prawnego - moge sie mylic ale niewielu z nas jest radcami prawnymi bieglymi w temacie..? 😉 Koniec koncow bedzie trzeba dopytac i tak, potwierdzic czy to co sie tu przeczytalo jest prawda... Lepiej od razu uderzyc do kogos kto na bank wie o czym mowi.

@RaVirrPelna zgoda. Mysle, ze tu lezy geneza problemu. Zwykle ludzie dziela sie na dwie, walczace ze soba, skrajne i rownie pierdolniete frakcje proponujace ekstremalne rozwiazania ktore nie maja na celu rozwiazania problemu a postawienie na swoim...

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2022 o 21:53, RaVirr napisał:

A dostałeś się ????

nie xD ale nie mialem ciśnienia. Ogolnie nie widze potrzeby. To bylo do działu marketingu wiec pewnie tez nic zbytnio satysfakcjonujacego. 
Stawki tez daje zazwyczaj takie wiekrze. Awansu w bok nie potrzebuje.

Teraz mam rozmowy to tez daje 1/4 wiecej xD niz mam 😜

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności