Skocz do zawartości

Sredniowieczne kamienne domy 3ds Max + Unreal Engine


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim!

Moja trochę nowsza produkcja.

Jest to takie uzupełnienie moich wcześniejszych domów, które były zrobione bardziej w staroniemieckim stylu. Tutaj idę trochę bardziej w klimaty angielskie i francuskie.

Tradycyjnie modelowanie w 3ds Max. Rendering w Unreal Engine bez RTX. Mam tutaj troszkę inne podejście do materiałów. Wcześniej wypiekałem wszystko w Substance Painter. Tutaj brud i defekty są zrobione przy pomocy dekali. Wiec znacznie łatwiej jest samemu zmienić rodzaj kamienia na własny itp.

Nie chce tu spamować linkami do sklepu. Jeśli ktoś jest zainteresowany to szukajcie mnie na Unreal Marketplace.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo spoko 🙂 jezeli nie masz jakichs ograniczen, to bardzo rzuca siew oczy tail strzechy na dachach jak kamerka wjezdza. No i u mnie na ekranie, wszystko jest bardzo szare. Chyba przydalo by sie troche koloru na przelamanie.

Ten drugi film na Twoim kanale imo o wiele lepszy 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się trochę poczepiał, bo takie budynki opierające się na ramach z drewnianych belek raczej nie miałyby murowanych ścian z ciężkich kamieni, te panele byłyby wypełnione plecionką i błotem i pobielone wapnem:

1f048cf7def3660f33e69d11f4534a69.jpg&f=1

słomiane strzechy powiny być dużo grubsze żeby nie przeciekały:

details-straw-roof-close-up-made-reed-st

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, EthicallyChallenged napisał:

Ja bym się trochę poczepiał, bo takie budynki opierające się na ramach z drewnianych belek raczej nie miałyby murowanych ścian z ciężkich kamieni, te panele byłyby wypełnione plecionką i błotem i pobielone wapnem:

1f048cf7def3660f33e69d11f4534a69.jpg&f=1

słomiane strzechy powiny być dużo grubsze żeby nie przeciekały:

details-straw-roof-close-up-made-reed-st

 

Co do tych ścian to dobrze wiedzieć, obecnie przesiąkłem widokiem nowoczesnych pseudo murów pruskich, które często mają rzeźbione imitacje kamienia. Tak mi się to wryło w głowę, że pewnie bym tak malował 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności