Skocz do zawartości

Program do edycji video. Zapis klatek do MPEG


VAstudio

Rekomendowane odpowiedzi

@Destroyer dzisiaj o 3 w nocy kurwiłem w niebogłosy do ukochanej, że w blenderze nie ma sensownego texture paintingu, że zamiast zająć się ogarnianiem podstawowych rzeczy (jak właśnie usprawnienie texture paintingu) to zajmują się gównami typu obróbka filmów, bóg wie w jakim celu skoro jest 5 różnych, darmowych programów, które robią to 100x lepiej, wygodniej i są za darmo xD A TU PROSZĘ XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, RaVirr said:

@Destroyer dzisiaj o 3 w nocy kurwiłem w niebogłosy do ukochanej, że w blenderze nie ma sensownego texture paintingu, że zamiast zająć się ogarnianiem podstawowych rzeczy (jak właśnie usprawnienie texture paintingu) to zajmują się gównami typu obróbka filmów, bóg wie w jakim celu skoro jest 5 różnych, darmowych programów, które robią to 100x lepiej, wygodniej i są za darmo xD A TU PROSZĘ XD

Wiesz jak jest 🙂 bo bledner ma być taką kobyłą od wszystkiego, siadasz rano do kompa, odpalasz blednera i odpisuje w nim na emaile, kupujesz w amazonie z porównywarką i historią cen, bookujesz barbera, zamawiasz zakupy z biedronki, robisz 3d, montaż, udzwiękownienie drukujesz 3d, przeprowadzasz ataki ddos, podkręcasz sprzęt, walczysz z kapitalizmem, piszesz grę na silniku blendera (nie wiem czy nadal jest ten silnik 🙂 ) wynosisz śmieci i monitorujesz osiedle z kamer 🙂

Na powieszenie powiem ze maya industry k**wa standard nie ma ani malowania tekstur ani nawet levelów w scupltowaniu chcesz scultopwać to zagęszczasz siatkę ile potrzebujesz i grzebiesz się w tej brei 🙂 

  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj siadłem po raz 5 do substance paintera i wciąż zachodzę w głowę czy naprawdę nie ma innej, zautomatyzowanej drogi importu nowego materiału na zwykłych teksturach 😐 Może ktoś wie btw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Destroyer napisał:

nie ma ani malowania tekstur

jak to, a ten super wypasiony 3d painting tool to co? xD

24 minuty temu, RaVirr napisał:

dzisiaj o 3 w nocy kurwiłem w niebogłosy do ukochanej, że w blenderze nie ma sensownego texture paintingu

coś tam było mówione o malowaniu z użyciem sculpt brusha, albo to do vertex paintu miało być...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Skyrush napisał:

jak to, a ten super wypasiony 3d painting tool to co? xD

coś tam było mówione o malowaniu z użyciem sculpt brusha, albo to do vertex paintu miało być...

Znaczy w blendku ogólnie jest malowanie tekstur, nawet oddzielna zakładka, sam do tej pory używałem, ale wszystko jest takie na ćwierć gwizdka...pyndzli nie mo, warstw sobie po ludzku nie zrobisz, część addonów przestała być rozwijana i nie działają z nowymi wersjami... NO I MUSZĘ SIĘ DO TEGO NIESZCZĘSNEGO SUBSTANCE PAINTERA PRZEKONAĆ 😐 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, RaVirr said:

Znaczy w blendku ogólnie jest malowanie tekstur, nawet oddzielna zakładka, sam do tej pory używałem, ale wszystko jest takie na ćwierć gwizdka...pyndzli nie mo, warstw sobie po ludzku nie zrobisz, część addonów przestała być rozwijana i nie działają z nowymi wersjami... NO I MUSZĘ SIĘ DO TEGO NIESZCZĘSNEGO SUBSTANCE PAINTERA PRZEKONAĆ 😐 

Alternatywnie mozesz rzucić okiem na 3dcoat textura, bez subskrypcji tylko 90$ i co miesiąc 120 materiałów do sicągniecia, taki okrojony 3dcoat

https://pilgway.com/product/3dcoattextura

https://materials.3dcoat.com/scans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Destroyer napisał:

Alternatywnie mozesz rzucić okiem na 3dcoat textura, bez subskrypcji tylko 90$ i co miesiąc 120 materiałów do sicągniecia, taki okrojony 3dcoat

https://pilgway.com/product/3dcoattextura

https://materials.3dcoat.com/scans

Ja kupiłem substance już z rok temu za pincet złotych polskich i po prostu muszę no...usiąść tak na spokojnie i się przekonać 😄
Jeszcze próbowałem armorpainta- byłoby git tylko przy malowaniu nagminnie wywala mi artefakty 😐 

  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności