Jump to content

Special Gift - polski krótki film animowany


adek

Recommended Posts

Chciałbym zachęcić was do obejrzenia krótkiego filmu animowanego stworzone przez Polaka hobbystycznie w Blenderze. Mowa tutaj o animacji "Special Gift" Pawła Drzewieckiego.
 

Sam Paweł o swoim filmie napisał tak:

Cytat

Historia małego drona, który mierzy się z zadaniem dostarczenia specjalnej przesyłki.
Jest to podsumowanie mojej ponad siedmiomiesięcznej przygody z programem  Blender (ten konkretny projekt robiłem około 2 miesiące). Głównym celem było dla mnie stworzenie spójnej wizualnie i zabawnej animacji, wykorzystującej jak najwięcej moich nowych umiejętności i w której wszystkie modele, animacje i tekstury będą stworzone przeze mnie. 

Strasznie się cieszę pisząc i polecając tą animację. Poczułem jakiś taki vibe starszych lat, po prostu takie projekty są dzisiaj rzadkością - mało kto samodzielnie chce stworzyć animację, mało kto dzisiaj robi to hobbystycznie w celach edukacyjnych (nauka programu, animacji), mało kto kończy rozpoczęty projekt. Jeśli już powstają filmy - są tworzone przez zespoły lub z myślą o festiwalach, konkursach. Możliwe, że też, że gdzieś powstają takie projekty, ale być może tutaj nie trafiają? Jeśli tak jest, dajcie znać. Miejsce promocji dla takich produkcji znajdzie się zawsze.

Wątek Pawła znajdziecie tutaj (jeśli chcecie zostawić mu wiadomość)

Osobiście uważam, że taka produkcja jest świetnym pomysłem na naukę - animacji, programu, składu. Paweł wykonał niesamowitą pracę i szczerze mu gratuluję. 

PS. Zostało to potwierdzone w wątku, ale taka animacja, ukończona - jeśli ktoś szuka pracy, otwiera wiele drzwi. Myślę, że też tak jest i w tym przypadku 😉

 


Zobacz cały news

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy