Skocz do zawartości

pojazd 3d:fiat 125 streetrod


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Odrazu mówie, że jestem tu nowy i operuje w Maxie od niedawna. Chciałem pokazać swoją pierwszą pracke a mianowicie poczciwego fiacika , ale całkowicie przebudowanego. Nie jest skończony (ale mam zamiar go skończyć), więc pokazuje go w WIP. Ma dużo błędów, ale chciałbym wiedzieć czy ide w dobrym kierunku??Oceniajcie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z góry dziękuje za odpowiedzi :) No może już nie przypomina fiata, ale w założeniu miał nim być:)Samochodzik zaczołem na blueprintach fiata i później dochodziły nowe koncepcje. Jutro postaram się wrzucić siateczke i samochodzik bez lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lt.Knysha ten samochód od początku miał nie skręcać ;) to jest ShowCar ma stać i robić wrażenie a nie jeździć. A teraz poważnie wydaje mi się że jak schowam głębiej koła albo go podnioę to będzie wyglądał nieciekawie :( No i dożucam coś na wzór scenki tzn jak chciałbym go ująć. Dym i ogień doprawione w Corelu nie zaciekawe ale Corela też dopiero się ucze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ogień jest z lekka niedopracowany ;) Czarny dym pozostawiam bez komentarza (popraw albo najlepiej wywal). Autko nawet fajne ale przednie koła powinny się skręcać. Niema siły... musisz podnieść błotnik albo podnieść przednie zawieszenie, albo zmniejszyć rozstaw osi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batouten ogień i dym będe poprawiał.Co do środka to robie teraz też "Warszawkę" i środek wsadzę pewnie od niej :) Co do grila to myślełem nad czymś takim jak ma Dodge Charger. Może niedługo coś dorzuce bo narazie goni mnie szkółka:( Pozdrowionka dla wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOME--> może i wybrałem złe zdjęcia (a nawet napewno bo były z założenia do fiata tego no tego hmm "mega ospoilerowanego" ;P ) No i zły kąt to tez możliwe bo to jest druga pracka w której użyłem zdjątka za tło :)

SIKHAM, LT.KNYSHA---> dziekuje :) i postaram się troszeczke powiększyć (ale sam nie mam pojęcia o ile :P )

MAKBOL--> też dzięki :) Jak go robiłem (a było to dość dawno) to przypominał mi fiata, ale teraz jak na niego patrze to................., ten kant lini bocznej został z fiata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZCZUPAŁ--> a czemu jeżdzi tylko do przodu i do tyłu?? NA ostatnich renderkach koła są bardziej schowane do zewnątrz, a to wogóle to jest LOLEK tak więc jak ma ochote skręcić to............chyba wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednia opona powinna być mniejsza do tylniej w pojazdach tego typu bo to nie jest streetrod skoro nie zakręca ( http://www.racegoodyear.com/products/dragspecial.html przednie - Drag Frontrunner Eagle, tył - Dragway Special Eagle) no i brakuje oczywiście wchłonu na masce, silnik HEMI aby się nie udusił, proponuje także popracować nad kolorystyką. a jeśli chodzi o zakręcanie to zakręcają ale bardzo delikatnie, minimalnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LHT-->patrz na date 1-go postu ;) Ten samochodzik to mój 1-szy model wykonany w Max'ie :) I nic w nim nie zmieniałem od tamtej pory (i chyba nic ju nie będe zmieniał) prócz lakieru i scenki w którj go umieściłem, więc troszkę wyrozumiałości ;) No a tu troszkę powiększony i lekko zmieniony kąt po jakim stoi (nie wiem czy na lepsze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

more ugly hehe, ale w tym przypadku to komplement, prosze wykrzesaj z niego więcej energi, lubie auta tego typu, nie jakieś tam tuningi wieśniackie z kumpaktem na lusterku tylko konkretnie podrasowanie, a Twój model prosi o jeszcze troszke. sam kształt karosy, przepiękny, fele też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności