Skocz do zawartości

WC54 Dodge Ambulance


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, drakul napisał(a):

Nie chcę się czepiać mistrzu, ale te zabrudzenia na karoserii, zderzakach i oponach są z duu..py. stać Cię na więcej realizmu niż ślepe pacniecie pedzlem

Hej Dzięki bardzo za koment. Tak jak pisałem to model do obrazka, raczej wypełnienie więc nie chciałem się nad modelem zbyt zwieszać. Ale ponieważ jestem otwarty na naukę, a samochody to nie moja domena, chętnie się dowiem więc na co zwracać uwagę. Napisz co masz na myśli pisząc o zabrudzeniach z du...y. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sposob rozmieszczenia i wyglad zabrudzen, a jesli mialyby byc to oznaki rdzy to tez inne miejsca i inny wyglad.

dla mnie osobiscie lepiej by wygladalo gdyby ten samochod byl zablocony lekko niz podrdzewialy, bo z rdza wiecej czasu sie zejdzie

dirty_cars (1).jpg

dirty_cars (2).jpg

dirty_cars (3).jpg

dirty_cars (4).jpg

dirty_cars (5).jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, drakul napisał(a):

sposob rozmieszczenia i wyglad zabrudzen, a jesli mialyby byc to oznaki rdzy to tez inne miejsca i inny wyglad.

dla mnie osobiscie lepiej by wygladalo gdyby ten samochod byl zablocony lekko niz podrdzewialy, bo z rdza wiecej czasu sie zejdzie

dirty_cars (1).jpg

dirty_cars (2).jpg

dirty_cars (3).jpg

dirty_cars (4).jpg

dirty_cars (5).jpg

Brzmi bardzo sensownie. Dzięki bardzo!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady @drakul z tymi zabrudzeniami z d**y. Może Piotr nie potraktował tej ciężarówki tak jak samolocików ale aż tak źle nie jest. Tym bardziej że to "wypełniacz" tła, kwestia tego też gdzie ma sie dziać akcja. Bo jak to jednostka (powiedzmy) liniowa to fakt może by to jeszcze dobrudzić ale jak akcja dzieje się w bazie lub w teranie zabudowanym to aż taki syf nie powinien występować... to nie jazda w offrodzie, a sanitarka porusza sie raczej po drogach... gruntowych ale mimo po drogach. Bo po cholewę walić samochodem przez rowy i błoto do "chorego" w warunkach bojowych ... od tego są sanitariusze i nosze. Sądzę że co najwyżej donosiło się żołnierza do ciężarówki i wio, do szpitala. No ale moge się mylić 🙂 
https://nl.pinterest.com/pin/wc-515253566263--17732992263666558/
https://www.command-car.com/ambulance/historyamb.html

na drodze



Mi się tam podoba... co najwyżej dodał bym błotka na oponach. Ale to pewnie proceduralnie Piotr sobie załatwi na "miejscu" w scenie 🙂
 

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności