Skocz do zawartości

Marmoset toolbag 5 - beta


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • KLICEK featured this temat
23 minuty temu, michalo napisał:

Ano! 

Robiłeś coś w alphie/becie? 

Ja sobie darowałem bo mam staruteńkie gpu nadal i chyba bete też sobie daruję.

Na szczeście 4 to jest najlepszy silnik renderujący na 2# miejscu 😛 

nie potrzebujesz gpu, od jakiegos czasu mozesz puszczac rednery i denoisa na cpu 🙂 

nie bralem udzialu w becie, wlasnie sobie testuje 🙂 nie ma duzo zmian, ale sa naprawde wazne dla mnie z produkcyjnego punktu widzenia 🙂

 

featurki:

image.png.fdd50285fc20b79b8253a884339df143.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w nim się maluje tekstury? Bo z tego co pamiętam to świetnie się w nim paliło normalki i brushem fixowało lokalnie gdy coś się rozjeżdżało z cage czy coś takiego 🙂 Kiedyś chciałem nawet w nim produktówkę zrenderowąc ale w końcu się poddałem, trochę za wysoko się rzuciłem ale swego czasu w elemnt3d rednerowałm pudełka do reklam nawet 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Destroyer napisał:

Jak w nim się maluje tekstury? Bo z tego co pamiętam to świetnie się w nim paliło normalki i brushem fixowało lokalnie gdy coś się rozjeżdżało z cage czy coś takiego 🙂 Kiedyś chciałem nawet w nim produktówkę zrenderowąc ale w końcu się poddałem, trochę za wysoko się rzuciłem ale swego czasu w elemnt3d rednerowałm pudełka do reklam nawet 😄 

no na poczatku performence nie byl za dobry, ale nadal duza biblioteka fajnych materialow. Mieszania dziala podobnie jak painter + render w czasie rzeczywistym dobrej jakosci sprawialo to wszystko razem ze uzywalo sie tego od czasu do czasu jak musiales cos zrobic na szybkosci 🙂 

 

Pozniej wszedl paczyk i poprawil wydajnosc i moim zdaniem juz jest git 🙂 teraz znowu poprawiona wydajnosc + dodatkowe brushe ktorych niby tam brakowalo 🙂  moim zdaniem za te 300 dolcow to nie ma nic lepszego

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakochany w Arnoldzie nigdy nie dalem mu szansy ale widzialem rewelacyjne rzeczy wypuszczone z tego softu. Tylko sie chce upewnic - beta jest za free do testowania czy trzeba miec licke na poprzednia wersje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Nezumi napisał:

Zakochany w Arnoldzie nigdy nie dalem mu szansy ale widzialem rewelacyjne rzeczy wypuszczone z tego softu. Tylko sie chce upewnic - beta jest za free do testowania czy trzeba miec licke na poprzednia wersje?

daja licke na 60 dni 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności