Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Hawk T1 A


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

No i kolejny samolot, tym razem coś bardziej współczesnego - British Aerospace Hawk T1 A. Na tych maszynach lata grupa akrobacyjna Red Arrows, więc już się pewnie domyśliliście, że model zrobię właśnie w taiej akrobatycznej wersji malowania :) . Sam samolot nie jest zbyt skomplikowany, ale z takim właśnie czerwonym lakierem prezentuje się bardzo ciekawie :)

Oto dotychczasowe efekty pracy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no , już wreszcie jestem (po chyba 2 miesięcznej nieobecnosci :) )witam wszystkich - jak narazie co do pracy to za wiele niemoge powiedziec :( wg mnie musisz popracowac nad obrzeżem (??) pokrywy tzn tego wlotu co jest w nim umieszczona kabina - niewiem jak to sie zwie wiec sorka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to narazie to co zauwazylem. Jak z kadluba wychodzi pionowy ster to u ciebie jest to nagle a na zdjeciach wyglada na to ze stosynkowo lagodnie wychodzi. Idac od przodu oczywiscie. I te cosie tuz za kabina powinny byc chyba wieksze.

Jeszcze jakbys mogl pokazac jakies zdjecie wlotow bo troche dziwne sie wydaja i nie wiem czy to tak jest czy to u ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reaktywacja wątku, mam trochę czasu w Święta, więc może uda się skończyć ten jednak już dawno zaczęty model :). Do wymodelowania została kabina i pilot, zacząłem podwozie, ale nie wiem czy jest sens kończyć, bo przewiduję scenę w powietrzu. Narazie zacząłem lakier i już mam drobny problem (aczkolwiek nie natury graficznej). Mianowicie, na kadłubie, po obu stronach są godła, po lewej stronie jest godło Red Arrows jako szwadronu, niestety nie wiem czego godło jest po prawej stronie, widać je na zdjęciu: http://www.raf.mod.uk/reds/images/1997team1.jpg Jakby ktoś miał jakiś pomysł to proszę pisać :). A oto efekty dotychczasowej pracy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności