Skocz do zawartości

Scena 3D: List


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

pierwsze co to fotel wydaje mi się zbyt plastikowy a drugie co to wersja b&w jest lepsza

pozdo

p.s. acha ! trzecie co - jeżeli to późny, zimowy wieczór to może by to podkreślić padającym za oknem śniegiem ? + śnieg na parapecie + zamarznięta szyba w kącikach okna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...za oknem ufoki lądują?! Podoba mi się w obu wersjąch, choć w BW i w kolorze również - zdecydowanie należało by rozjaśnić klosze lampek! Fotel do poprawki bo jest taki "wylany" jak z tworzywa i ma bliki:) Obrazek z zaokrągloną ramką nie pasuje - zdecydowanie nalegam by kłół w oczy typową prostokątną ramką! Rozbijesz w ten sposób taką nieco "napompowaną" atmosferę przedmiotów.

Pomimo tego pozytywna praca!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B&W lepsza od kolorowej (może popracuj nad sepią). Zmień fotel na stary z materiału i połóż albo rzuć na niego koc, poza tym MareG ma rację obrazek powinien być w prostokątnej ramce.

Zrób stolik nieco niższy i ie ze szkła ale z drewna, na podłodze połóż dywan zamiast paneli no i dodaj firankę w oknie (taka stara ciężka firana jakie mają babcie :).

Pomysł jest fajny ale lepiej by wyglądało gdybys wystylizował pokój na lata 20 XX wieku (chyba wiesz o co chodzi).

Natomiast tytuł obrazka... może połóz kartke na stole obok ładne pióro i na tym skoncentruj cały kadr?

------EDIT--------

poprawiłem twój obrazek na pseudosepię (mam nadzieję że nie masz nic przeciwko):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarnobiala wersja wyglada fajnie, ale gdybys w jakis sposob uwydatnil ten list (nawet troche nienaturalnie rozjasniajac go) to przyciagalby wzrok i kompozycja bylaby lepsza. poza tym to by bardziej bronilo tytulu scenki. ale to tylko moje zdanie. pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności