Skocz do zawartości

scena3d wejście do knajpy


Jacek12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Technicznie bardzo dobrze - nawet cokół nieco odstaje od ściany, bardzo mi się taka staranność podoba! Przyjemnie oświetlone i bez przepaleń, jedynie cienie jakieś podejżane bo wydają się nie równoległe (mylę się?)

Co do funkcji: strasznie mnie ciekawi po diabła schody prowadzą na podest (dostępność wyłącznie dla pań rozbierających się? - w sumie to tylko knajpa i powinny być schodki od podłogi właściwej - a jak tam perkusję wniosą? (eh komplikujemy sobie życie chyba;). A w ogóle po co podest jakikolwiek na tak małej powierzchni? Wyznaczyć strefę zróżnicowaniem posadzki pozostając na poziomie +/- 0,00 i to wszystko...

Ale chyba zamilknę bo to przecież WIP

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarkuG podest musi zostać ponieważ jest to strop a schody będą prowadzić na sam dół tylko zastanawiam jak to zrobić przy tej wysokości niema możliwości wsadzenia innych schodów jak są teraz co do pomieszczenia jest to tylko przedsionek knajpy schody prowadzą na góre ponieważ w przyszłści będzie jakieś pomieszczenie inwidualne dla klijęta pozdrawiam Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarkuG ps jką ogniskową kamery njlepiej ustawić
28mm to minimum, którego lepiej nie przekraczać, lepiej jesli się da w 35mm, a jeśli coś umknie z kadru to go zrób bardziej WIDE. W górę do 50mm zależnie od pokazywanego detalu (wpływ na zniekształcenia perspektywy lub ich brak).

 

Tak jak masz jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz schodki jak sie patrzy :)

a okna sa otwierane? jesli tak to klamki brakuje :)

i na tym ostatnim renderze chyba jednak przesadziles z rozciagnieciem perspektywy, slup za ostro sie wychyla... reszta lezy mi jak ulal :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekstura cegły na słupie z lewej się rozciągnęła;) I gdybyś przygasił nieco ten "żar" za okienkami z lewej - było by zdecydowanie bardziej naturalnie np. w oknie po prawej jest zupełnie dobrze - tak też powinno być z lewej.

Poza tym praca mimo iż w fazie PROJ/BUD trzyma wysoki poziom - tylko tak dalej!

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze rendery były fajne ... te ostatnie juz mi sie nie podobają ...

Nie pasuja mi te stoły i krzesła...ten materiał drewna wydaje mi sie zbyt żółty...

Czuc w tym wnetrzu zimno.. nie wiem taki zamysł ?

Te lampy na scianach do tych stołów tez mi nie pasują-imo jesli takie stoły to lamki w podobnym stylu..jakies swieczniki czy cus;p(a moze to okna?=])...

No i ten podwieszany sufit...kompletnie mi nie lezy... choc moze to wina tylko innego materiału niz tego na blacie baru...

Czekam na uptade...

gl&hf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności