Skocz do zawartości

Baginski w usa z ,,fallen art''


Piotr Dobosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

szczerze nie ogladalem tego jeszcze, ostatnio jestem troche zacofany, kompletny brak czasu. Stwierdzam jednak z zalem ze poraz kolejny polacy pokazali swoja prawdziwa nature. Zal mi. Mowie tutaj o ogole a nie o poszczegolnych jednostkach. Nie dziwie sie za na zachodzie okreslenie kogos polaczkiem to najgorsza obelga. Pamietajac katedre, napewno jest wykonany solidnie. Moze bez fajerwerkow ale ma swoj styl(przynajmniej to co widzialem an trailerze) natomiast bedzie dawal do myslenia. Zakaldajac ze ktos ma czym i mu sie chce.

BTW- co to je rektoskop??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz drugi raz dzis slysze o "prawdziwej naturze polakow". Nie ma czegos takiego. Jest jakis odsetek kompletnych debili (wyksztalcenie tu nie gra roli), ktorzy psuja nam humor w codziennych sytuacjach i robia wies za granica. Dobrze, ze jest troche takich Tomkow, ktorzy glosno ten stereotyp obalaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komentarz z onetu

POPIERAM!!!! w Ameryce jeden znany aktor dostanie za jedna role nawet 20mln dolarów, a nasz Bagiński nawet połowy z tego nie zobaczy i tego jestem pewien (odnoszę się do filmu "Sztuka Spadania")

 

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander: Dokladnie, granica nieprzebiega w narodowosci, lecz w człowieku. Czasem tylko narodowość (grupa społeczna) narzuca jakies postawy, ktore staja sie popularniejsze. Ale muszę z przykroscia stwierdzic ze niestety nie "odsetek", lecz wiekszosc ludzi jest głupia. Człowieka i jego inteligencje ocenia sie po jego wyborach, czynach. (Ostatnio, przegladajac sondaze, zalamalem sie, SLD zyskalo poparcie!, czemu, moze z powodu wszystkich tych afer? moze dlatego ze zal im Pęczakow i innych "ofiar"? niewiem. Ale ludzie sa glupi. Dlatego jestem na nie dla D**okracji)

Chyba troszke poza tematem, wybaczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszy mnie że Bagińskiemu się udaje i tyle - zasłuzył na uznanie z pewnością - a na "komentarze" onetu to jedno wielkie nieporozumienie i zwykły rynsztok co wgmnie skutecznie obniża jakość tego portalu.

 

Piotr-> zostaje Ci tylko wziąść kija, ubrać sandały i nawracać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności