Skocz do zawartości

Living dead: Lady Dhampir - FINAL !!!


boowa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 346
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiesz co? sam nie wiem ale jak mi tłumaczyli znajomi, którzy się znają na sprzęcie wyższej klasy to jest to procesor pośredni między 64-bitowym Athlonem a Opteronem - więcej nie powiem bo się nie chce zbłaźnić niewiedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki.... [piwo]:D[rotfl2]

 

a jeśli chodzi o twarz to aż wstyd przyznać ale nie ruszyłem jej od ostatnich postów... poprostu czekam aż na tyle rozgryze Shag:Hair, żeby dodać włosy. Włosy wiele zmienią i dlatego dopiero wtedy zajmę się głową :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam wielkie[piwo] ale jak się ma sprzęt i trochę wolnego czasu.... i oczywiście wyobraźnię to łatwo się uczyć...

 

Pablo... a propos źrenic to wzorowałem się na ludziach, którzy robili efekty specjalne do Buffy.... ale może masz racje :)

 

no i mały update co by nie było, że się leniwię... poprostu tym razem to było wyzwanie.... scena ma 650 000 faces i renderowała się 6 minut....

 

ten ażur to model a nie bump i łącznie z krawędziami i czaszkami docelowo będzie srebrzony...

 

widzę na renderze 3 babole - przy czaszkach... (to przeróbki nakolanników) - ale dopracuję to :) obiecuje

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki..wiec cos tam nabazgralem..uprzedam ze nie mam talentu do rysowania :D:D..i troche zle narysowalem bo za bardzo to odstaje...powinno bardziej przylegac do ciala...ale mniej wiecej bedziesz wiedzial o co chodzi...

 

pozdro[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne poprostu piękne...skąd wziąłeśtaki fikuśny biustonosz??...czy jak to się nazywa :D oczka mógłbyś troszke poprawić...kolorytu im brak...mętny jest ten który narazie jest...jednak czerwień albo jakiś inny ostry kolor pasował by lepiej :D a i może te dzióri w nosie...za bardzo je widać :D ale tak to wymiata ta praca :D pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siora mi kazała więc piszę - pracka kapitalna, az pobiegła do skelu szukac takiego modelu stanika...hehe....Postać swietna, jedna z lepszych na tej bitwie, jestem pod wrażeniem...chłopkia, musimy sie starać!!!:)... A Ty boowa pracuj pracuj, bo aż człowiek się uczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woooww... wielkie dzięki Wam wszystkim... [piwo]

 

...powiem szczerze, że to daje człowiekowi zapał do pracy :D

 

a teraz konkretniej:

1) oczka napewno poprawie (rozjaśnię soczewkę na tęczówce aby bardziej przepuszczała kolory....)

2) ażury na gorseciko/staniku postanowiłem zrobić jako model ponieważ będą wyglądać lepiej przy GI i dokładniej można dobrać teksturę (przy normalnym teksturowaniu aby dobrze wyszła przy rozdzielczości 5000x5000 musiała by mieć conajmniej 2000x2000 w 150dpi i TIFF)

3) dziurki w nosie po oteksturowaniu się poprawią

4) przyznam szczerze, że nie wiem gdzie taki stanik kupić ;) może pan Kuś (kowal i płatnerz) z Wesołej cos takiego by zrobił ;D

 

pozdrawiam Was serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu miał się znaleźć mały update z potexturkowanym wstępnie gorsecikiem ale MAX powiedział nie i wywalił mi plik :(

...zatem mam troszku roboty - na szczęście mam backup ale muszę znów porobić czaszki i oteksturkować....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty jestes wariat i w pelni to wykorzystujesz - gorsecik piekny, chyba sam zaczne taki dziargac dla swojej panny, na gwiazdke powinienem skonczyc, musisz sprzedac go triumfowi albo innemu producentowi

prawdziwe cycuszki w takim cacku......[boje się]

tak trzymaj myslałeś o majteczkach?

[yes]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspaniale! Dhampir jak żywy!

 

Całkiem poważne pytanie, boowa:

Jak Ty zrobiłeś tę głowę? Czy wystarczyło zagęszczenie siatki? A grymas na twarzy?

Co znaczy: \"...i po małych poprawkach\"?

 

Jeśli jeszcze nie wyjechałeś na święta..... pomóż mi to zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pazzi już ci tumacze:

 

tworzę model z dwóch zdjęć referencyjnych NURBSem albo Surface ( głowę akurat robiłem Surface a np. dłonie nurbsem), zmieniam to później na Poly i układam siatkę. Następnie robię MeshSmooth (tak aby uzyskać najlepszy efekt) i znów zmieniam na Poly... i bawię się siatką, już niekoniecznie używając fotek referencyjnych..... i daję MeshSmooth... i tak powstaje efekt końcowy....

 

Grymas można zrobić na 2 sposoby - podpiąć kości do grup wierzchołków i ustawić poprawnie Skin albo jeśli nie szykujemy się do animacji poprostu nanieść poprawki na siatce przed parametrem MeshSmooth.

 

\"...małe poprawki\" to zazwyczaj usunięcie baboli... przyjżyj się obrazkom :)

 

pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety jak pisałem nie będzie przed swietami zadnego update....

 

Chciałem Wam tylko złożyć życzenia Wesołych Realnych i Wyrenderowanych Świąt Wielkiej Nocy, Pięknych modeli jajek z czadowymi teksturkami i Mokrego Dyngusa z Wodą na Particle systems z Meta Particlami..... :D [piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności