Jump to content
Sign in to follow this  
boowa

Living dead: Lady Dhampir - FINAL !!!

Recommended Posts

Auć i oops [gafa] trochę się pogubiłem przy tym forum (starość nie radość)...

A do rzeczy - poobserwowałem trochę bitwy i postanowiłem przystąpić do zabawy i tak ta bitwę traktować - nie jestem wymiataczem ani też nawet amatorem - ot tak sobie dłubię.

A jeśli chodzi o temat to wymysliłem sobie taką postać: Lady Dhampir czyli pół Wampir pół powiedzmy człowiek w wersji Soft - czyli kobiecej. Załączam szkic zrobiony na szybko i za moment jeszcze początki buziaczka. Czekam na opinie. ;))

[Edited on 9-4-2003 by Tesaurus]

[Edited on 9-4-2003 by Tesaurus]

hmm...chyba juz gdzies wampira widzialem na bitwie..ale nie jestem pwien:]...pomysl spoko..tylko czy wystarczy sama kobieta?

Ech mam nadzieję, że wystarczy - przecież nie powinno być tła, ale myślę, że kilka szczegółów stworzy miły klimat ;).

Np. Kosa na Wampiry (Dhampiry na nie polują) i puchar wylewanej krwi. (ale se walnąłem poprzeczkę)

aha i początki główki

Dzięki - nauka stylistyki i visage nie poszła na marne - anatomia i fizjonomia w miare opanowana :) no i muszę podziękować mojej kumpeli za użyczenie swojej buźki

dołączam zrzut z pracy nad głową - problem mam z uszami bo takie lekko elfie to pierwszy raz będę robił :)[papapa]

a ja mam tylko jedno pytanie i zgory dizenx za odpoweidz :) czym rysowales szkic?? (malowales?)

jak narazie nei przypomina mi to głowy tej wampirki tylko głowy tego gostka co zrobił GOtham :)

hehehe :) to musze sobie sprawic tablet (nie wiem za co hehehe) i nauczyc sie zabawy w photoshopie :)fajny modelik glowy :)

-pozdrawiam

dolaczam sie do wypwiedzi Scorpiego...na razie bardziej mi to przypomina faceta:]...moze przez te usta?

Postaram się poprawić to i owo. Dzięki za uwagi.

Może rzęsy trochę pomogą?[mruga]

nos, szyja i przede wszystkim konstrukcja szczęki - ponadto twarz rozpoznajemy jako kobiecą dzięki temu, że kobiet mają takie dodatkowe zgrubienia tłuszczy pod kośćmi policzkowymi.

Originally posted by boowa

Ech mam nadzieję, że wystarczy - przecież nie powinno być tła, ale myślę, że kilka szczegółów stworzy miły klimat ;).

Np. Kosa na Wampiry (Dhampiry na nie polują) i puchar wylewanej krwi. (ale se walnąłem poprzeczkę)

Nie to ze sie przyczepiam o plagiat:D ale chyba bedziemy mieli podobne postacie. Szczegolnie jak o kosie wspomniales. Looknij sobie moja bitwe (nazwa tez jakas podobna:)) pozdr

Auuuuuuuuuuuć - masz rację - ale to nie było zamierzone - postaram się to zrobić tak aby nie było plagiatu - i sorki przepraszam.

Może pozmieniam to i owo - dodam kaptur itp...

Niestety brak czasu to nacięższa moja choroba zatem moge mieć problemy z regularnym uzupełnianiem

No dobrze sie zapowiada , ciekawe ciekawe :0 powodzenia jeszcze niewiele widac , :)

Walka z głową Dhampirzycy chyba skończona - ten grymas to 2h pracy więc proszę o wyrozumiałość.

Aha - ze względu na to, że postać powstaje jako model w pozie (czyli nie na planie krzyża) - mam ciut więcej zabawy i przepraszam za niekonsekwencje w stosunku do szkica - ale szkic to szkic - a wyobraźnia i możliwości swoje ;)

Aha - oglądałem film ARCHE - polecam fanom 3d Max\'a :cool:

hmm..nadal mi to przypimna faceta:((...i ta glowka ma chyba troche za wysokie czolo prawda?>

P.S.

A musi byc koniecznie kobieta?:]

mały suprize :D

udało mi się odnaleźć książkę Dhampir z Dhampirzycą (nie Wampirzycą !!!) na okładce

dalej przypomina faceta? łoj... hmmmm

trza popracować :)

narazie poprzerzucam strony o mejk apie filmowym, może coś mnie natchnie na teksturyzowanie

niezły model, ale rzeczywiście przypomina faceta. Trzeba chyba popracować nad ustami i łukami brwiowymi(za ostre) + czubek głowy jest za wysoko.

mały updacik - wykombinowałem sobie już scenkę - prawdopodobnie też dodam płaszcz i może założę jej kaptur.

dołączam szkic na szybko

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy