Skocz do zawartości

Living dead: Lady Dhampir - FINAL !!!


boowa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 346
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

WOW hehe takiej zajebistej kosy jeszcze zem nie widział heh prosto z komixsu hehe , wypasiona , powarznie super pomysł :D Gratulacjee [piwo] [piwo]

 

Ps. Samo ostrze główne mogło by byc troszeczke wiekszee chodzi o czesci górną metalową dłuzsze jak mozesz spróbuj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za te posty... [piwo][piwo]

 

niestety nie wiem kiedy dam następny render ponieważ muszę wyjechać i nie bedę miał jak dłubać... a termin tuż tuż... zobaczymy... w poniedziałek wracam i postaram się przyśpieszyć...

 

pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo myślałam nad Twoją texturą, chciałam coś napisać bo Lady... jest jedna z moich ulubionych postaci ale, wię: coś mi się gryzie....tzn.ogólnie textura podoba mi się bardzo ale może geometria tatuażu wokół oczu...?jakoś tak nie zgodnie z anatomią ale to jest szczególik i chyba nie o to chodzi aby czepiać się takich banałów, wręcz inaczej.... wyrażam podziw i zachwyt nad Twoją postacią, boowa!!!!!!!

Życzę powodzenia![mruga]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę... namaluj bo jakoś nie czaję jak mam to zrobić - możesz użyć obrazka, który pokazuje twarz z bumpem, bez teksturki.... jest gdzieś na wcześniejszej stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się ale nie jest zbyt \"bojowe\".... ale przyznam, że skłoniło mnie to do przemysleń i jak znajdę jeszcze trochę czasu to postaram się jeszcze zrobić z 1-2 teksturki ciała do wyboru.... dzięki pazzi

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny update teksturek - niestety bez włączonego Shaga na piórach i włosiu przy kosie ale chciałem dziś bardziej przyłożyć się do teksturowania....

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majtejk nie będzie za to będzie taka niby chusta do przykrycia (jak na szkicu) ale robie ją bez użycia Cloth\'a więc proces wyginania mi trochę się dłuży....

 

mam pytanie - ma ktoś teksturkę kolczugi? lub może jakiś dobry skan.....

 

pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bomba, tylko jedna mala uwaga...

 

te tatuaze nie wygladaja wiarygodnie - tzn nie wygladaja jak tatuaze, nawet jak takie przyklejane (:P) - mi to wyglada na jakies zablakane CIENIE... naprawde, sa troche malo wyraziste... licze, ze poprawisz to male niedociagniecie...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za te miłe komemtarze.... aż się rumienię.....

 

pablo dla ciebie poprawa stanika na skórę węża + srebrny ażur (sam ażur to 1 700 000 faces)

 

boms poprawiłem te tattoo... mam nadzieję, że w dobrym kierunku...

 

pazzi ... hmm wiesz sam tego żałuję, tak między nami to nadaję jej cechy kobiety z moich fantazjii... nie tylko erotycznych ;)

 

pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki pazzi... mam nadzieję, że mi się uda.... jeszcze troszkę ciuszków, puchar i to co najtrudniejsze - włosy Shag Hair\'em..... to moje pierwsze tak poważne zderzenie z Shagiem (wcześniej robiłem włosy na mapach z alfą...)..... muszę dokładnie przestudiować tutoriala Joan D\'Arc....... [urwanie glowy]

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Pabloos_ ....

 

... w sumie nie można go winić dlatego, że jeśli nie napisze się i pokaże gdzie się robiło model to nie ma dużych szans na wykrycie tego patrząc tylko na render....

 

a\'propos renderów - mały update - niestety z wyłączonym ażurem na staniku bo nie mam czasu czekać ;)

 

teksturki paska, pończochy i tej wiszącej czerwonej szmatki narazie wstępne.... ale coś pokazać wypada :)

 

pozdrawiam [piwo] i idem spać [ziewa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, boowa, jak to widze, to wariuję....nie sądze aby znalazł się ktoś kto nigdy nie fantazjował o tak demonicznej.....ehhhh.....co sie tyczy pończoch, wiesz, wydaje mi się że za bardzo ja ubierasz, ze nei będzie oddechu kiedy to nałożysz na nią te wszystkie gadzety , dlatego uda pozostawiłbym gołe, dla kontrastu tych mistrzowskich kozaczków (sa kapitalne) i ten przepaski na biodrze...............[boks]pozdrawiam[winko]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, boowa, jak to widze, to wariuję....nie sądze aby znalazł się ktoś kto nigdy nie fantazjował o tak demonicznej.....ehhhh.....co sie tyczy pończoch, wiesz, wydaje mi się że za bardzo ja ubierasz, ze nei będzie oddechu kiedy to nałożysz na nią te wszystkie gadzety , dlatego uda pozostawiłbym gołe, dla kontrastu tych mistrzowskich kozaczków (sa kapitalne) i ten przepaski na biodrze...............[boks]pozdrawiam[winko]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślę nad tą pończochą (może zrobię ją poprostu jak pończochę - transparentną albo w stylu kabaretek?).... a jeśli mnie ona wkurzy do zdobię jej na udzie jakiś tattoo - i tak będą pasy ze sztyletem....

 

ale bardzo wam dziękuję za słowa uznania - dopinguja mnie do skończenia tej pracy choć będzie ciężko...

 

i jeszcze raz apel:

ma ktoś może wyraźną teksturke kolczugi lub dobrze zeskanowany fragment?

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani od tyłu będzie wyglądać dobrze jak skończę ciuszki ;) bo nie chcę szerzyć golizny wśród nieletnich ;)

 

a ornamenty będą oczywiście jak się dokopię do stronek na necie z pismem babilonu :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności