Skocz do zawartości

Scena 3D: Armata


dom_in

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja tym kimś nie będę :P

Przede wszystkim okropne oświetlenie....zaraz, zaraz....czy tu w ogóle jest jakieś światło?! bo cieni nie widzę....(ale je sie da wyłączyć;)

Modeling armaty jeszcze spoko ale podłoże to niestety porażka....ja bym wolał nie chodzić po takiej pustyni bo się można pokłuć o wierzchołki usypanych z piasku wypukłości :P (teksturę przemilczę...) Tło straszne.

No ale pracuj dalej i się nie zniechęcaj! Powodzenia!

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak moi przedmówcy - model jest OK, dziwny krajobraz, takie sobie tekstury, słabe oświetlenie. Więcej nie mówie, ponieważ ja lepszych scen nie robie ;).

PS: Prabab - takie komentarze w niczym nie pomagają... no chyba, że chcesz zdenerwować autora sceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, jak się nie podoba mój krótki komentarz:

- Tekstura lufy, nawet jeśli ma wysoką rozdzielczość, to tego nie widzę.

- Beznadziejne tło.

- Ten piasek... Normalnego displace'a od tej tekstury nie możnaby było zrobić? :|

- Czerwone światło sprawia, że oczy mnie bolą.

 

No, to na tyle by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. od kiedy to sie zostawia armaty na pustyni.

2. Powinien być ktoś kto by tą armate se pchał albo co.

3. A gdzie kule?

4. dlaczego to tło jest czerwone...w afryce nie ma takich zachodów słońca.

5. Textura armaty straszna!!!

6. Poprawny, niskovertexowy model armaciarki.

No to chyba wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, salay... ty wez chlopie obejrzyj najpierw swojego kutafona, a potem przemysl takie najezdzanie na innych...

mysle ze sama armatka jest zrobiona przyzwoicie, efekt psuja niebo i ziemia no i ogolna czerwonosc.

a armaty na pustyni? Napoleon Bonaparte z jednej takiej sfinksowi nos odstrzelił wszakze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu tak bronicie armaty. To, że jest słaba każdy widzi, a niestety jesli ktoś chce zostać DOBRYM grafikiem powinien wziąć pod uwagę wszystko co się wiąże z jego scenką. Dlatego wypowiedź Salaya traktował bym, raczej jako wskazówki mówiące co należy zmienić. To są poprostu dobre rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności