Skocz do zawartości

Pojazd 3D:Prototypowe auto


danilo2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jest to mój pierwszy wątek na tym forum, choć z 3ds maxem bawię się już trochę, ale z dużymi przerwami...

Właśnie próbuję zrobić jakąś gre, coś w stylu NFSU (ciekawe kiedy mi się to uda ;)) no i właśnie tworzę modele do tej gry. Tutaj pokazuje część mojej ok. 2-godzinnej pracy i skazują ją na wasz osąd ;)

Na razie nie ma jeszcze tekstur, oraz odpowiedniego światła, ale zarys modelu już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam :D A może pokażesz siateczke??? MOdel.......nie mam jakoś koncepcji żeby go ocenić ;)No widać pare błędów. Aha no i przednie koła jak skęcają(heh mi zadano to samo pytanie;)??Ale w sumie to concept :) Powodzenia i POzdro. Aha no i zmień temat na zgodny z regulaminem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie... czy robiąc ten model miałeś jakiś szkic, projekt lub coś w tym stylu czy był on robiony „na przysłowiową pałę”?

Jak na model do gry ma on zdecydowanie za dużo poligonów (no chyba że to ma być do intra).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem ten model faktycznie całkowicie bez pomysłu tylko tak jak tu Batou ujął "na pałę". Jeszcze postaram się go zmienić, a jak chodzi o te przednie koła... to jeszcze na nie otforów nie zrobiłem, ale jak zrobie to będą mogły się kręcić;)

Mam jeszcze jedno pytanie co to są te "bugii"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności