Skocz do zawartości

reset windowsa :/ - szlag mnie trafi


Kulki

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglada to tak, gdy mam wlaczonego maxa i odpale winampa po pewnym czasie robi mi sie w kompie cos na krztalt twardego resetu... tak ze nawet dysk twardy mi sie zatrzymuje. Dzieje sie tak mniej wiecej od czasu gdy zmienilem dostep do netu z modemowego na zlacze stale. czy moze miec to cos wspolnego z karta sieciowa?

Od tego czasu juz pare razy formatowalem twardego wiec o wirusach nie ma mowy.

Ktos tez tak ma? Albo kuma co to? To please o podzielenie sie doswiadczeniami.

Bo jak ja ma modelowac bez muzy buuuuuu :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A może jakiś zewnętrzny miły programik dostał Ci sie do maszynki. Zaproszony albo i nie ;)

NIezaproszony, bo moze spłynęło CI cosz sieci, a zaproszony dlatego, bo kiedyśsam miałem taki przypadek, zę zainstalowałem programik do zwalniania ramu, który przy pewnej kombinacji klawiszy wykonywał funkcje wyłaczania systemu. ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym bardziej pomyslal o sieci elektrycznej, u kumpla na jednym gniazdku komputer wariowal (wieszal sie i inne dziwne rzeczy) a na innym juz luz. Dobra listwa przeciw przepieciowa badz jej brak albo wymiana (zalezy co masz) badz zmienic gniazdko , czasami rozne pokoje sa na innych fazach i inne takie elektryczno-techniczne pierdoly wiec moze pociagnij przedluzacz z innego pokoju (byle nie z kuchni) i sprawdz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chyba przesadzacie ;)

przecierz kulki napisał że to po zmianie netu ... ja też tak miałem bo po prostu sterowniki od modemu nie chodziły zbyt dobrze pod xp

a czy jak włączysz coś innego grającego to też sięwiesza??

moim zdaniem to konflikt IRQ karty dźwiękowej i np USB (zależy gdzie masz modem podpięty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawor modemu niet, teraz mam sieciowke. Faktycznie gdy odpalam outlooka tez tak sie resetuje, podobnie jest z DC.

Hmmm... w systemie zadnych konfliktow nie pokazuje, ale gadalem z kims i mowil mi ze ma dokladnie ten sam problem.

Karta sieciowa to: SURECOM EP-320 R-100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zainstaluj kilka nortonów system worksów , pzreskanuj sobie compa, potem zaistaluj new maxa , i uzywaj windows media player , jessli nadal będziesz miał problem to , jest to albi windows, albo jakaś częśc compa- ja miałem pzrejebane , bo najpierw miałem resy pzrez win xp, a potem.... pzrez płyte od dzwięku - nigdy bym się nie domyślił , że to to , a jednak...znam ten ból :( ///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności