Skocz do zawartości

Pojazd 3d:Vw Hot Bus ;)


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mi również najbardziej przypadła 1 wersja te kolejne generacje nie są tak ciekawe :P myśle że jeszcze jeśli chodzi o model powinieneś dac jakieś bardziej okrągłe nadkola, tzn nie takie naciągniete płasko będzie fajniejsze :P a ogólnie super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kome zastanowie się nad tym, ale podoba mi się tak jak jest najwyzej "schowam" koła bardziej do środka i to chyba rozwiąże problem skrętu. No i postaram się zrobić felgi 6 i 7 (stanołem na felgach heh ciekawe na jak długo ??;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona jest brzydka. nie dla tego, że źle wymodelowana, ale że brzydka w ogólności

 

Chcialem dokladnie to samo napisac wczesniej, ale sie balem... teraz juz wiem ze nie jestem sam. Ogolnie - samochod jest bleeee ;] ;] ;] ;]

 

EDIT: Nie zrobiony przez Ciebie model, tylko sam samochod w realu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kome dla Ciebie-->http://www.racinghart.com/default.asp?flash=1 http://adaptivestrategies.com/Wheels.html felgi tam zawarte są dla mnie poprostu superowe nawet nie wiadomo na jakie się zdecydować ;) No a co do mojego modelu to powoli łapie załamke :( Co jest naprawdę taki ochydny???? Mam go porzucić???? No i do tego ten wybór felg i wydechów :( Echh mogłem to odłożyć na koniec bo teraz to.......Sam już nie wiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie robienia wnętrza i myśleniem nad oponką :) (nie wiem jakie będzie, ale chyba takie żeby tylko coś było tylko boczki w drzwiach postaram się zrobić dobrze rzeby mozna było otworzyć drzwi) Jak zrobie coś więcej to wrzuce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tylko wymodelowałem oponkę z takim tam dziadoskim bierznikiem ;P (przez brak czasu:) Powidzcie czy jest aż tak zła czy może zostać. Poprawiłem też troszeczkę siateczke(pozbyłem się paru trójkątów z przodu modelu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem troszeczkę środka (tył) nie dużo, ale zawsze coś(w tych dziurach mają tkwić wzmacniacze za pleksą)no i jest jeszcze miejscami nierówno i wogóle to dopracuje to jutro i chyba musze wywalić tą śmieszną obudowe głośnika albo zmienić:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

ale to będzie wypas normalnie już widać że jeszcze bardziej jest dopracowywany od Warszawki i ten środek z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dorobiłem troszeczkę rzeczy( głośniczki które będe musiał zróżnicować bo są to kopie ;) całą drugą strone, wzmacniacze, zmienione osłonki :D, lcd, i pare innych, ale jeszcze coś dojdzie m.in. PS2 I od razu prośba ma ktoś może dużo zdjątek PS2???Bo szukałem, ale znalazłem takie mizerne :(albo jakąś stronke z referkami??? No a tu efekt pracy. Komentujcie jak możecie :)Aha ten cylinder na środku to ma być kondensator czy coś tam takiego (do wyrównywania napięcia czy jakoś tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko wybrales, car jest sam w sobie brzydki ale ma klimacik

co do prac popieram marcina, wez sie za bude wnetrze zostaw na pozniej

a propo wnterza, wydaje mi sie przeladowane (za duzo tam tych glosnikow i paneli) ale ja sie nie znam

pracuj dalej, trzymam kciuki

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ztuningowane busiki ;)

Tylko wydaje mi się że ciut za niski. Ja bym chyba miał problemy z wejściem do niego :P

No i ten lakier z przodu, wygląda jakby był namalowany ;)

Pracka fajna, pracuj pracuj

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niski?? NIe wiem dojdzie jeszcze daszek to będzie wyższy.Lakier z przodu- no wiem że tak wygląda, ale taki hdr i nic na to nie poradze(tutaj daje z innym hdr-em. Płomienie hmm sam nie wiem zobacze co z twego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem. Narazie jest bo jest bo juz mnie zaczyna to troszeczkę męczyć?, przerastać, a może poprostu brak mi dalszych pomysłów? Chyba jednak to ostanie. Zrobie może takie standardowe 3 kruciutkie małe rurki na dole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubu - wymiatasz stary hehe. Takiego car audio jeszcze nie widzialem w jakimkolwiek busie :). Nie wiem czy widziales demo-car Alpine - Mini Cooper S , ale ten jest dopiero wypasiony hehe (mimo tego, ze inny rodzaj auta ;)). Gdybys mogl, to sobie poszukaj :). Jak dorwie skaner, to wrzuce skany tego jezdzacego zestawu audio :). Pzdr. BTW. Ten demo-car byl w gazetce 'Auto Hi-Fi&Tuning' 04/05 2004 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lt.Knysha eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....................Właśnie się przyciołem ;) OOOOOooooOOOOO co to jest ten Mini Cooper ohohohoh zbieram się z podłogi, zabił mnie sub w tym maleństwie, a na który zegar tam się patrzy???Nic w tym samochodzie nie rozprasza uwagi kierowcy ;);););););) :D Jak się wsiada do tego cuda??????? A mi zarzucali, że przeładowałem swojego busika :) Tutaj widok mojego już z daszkiem ( no i mam pytanko odnośnie szyb.A mianowicie wystąpił problem taki, że wyglądają znowu jak zaparowane, tyle, że tym razem nie zaznaczałem w materiale szkła tego czegoś co rozmazuje coś im dalej, ale mój hdr jest strasznie rozciągnięty i ma olbrzymiego blura czy to może być przez to????????)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do miejsca w srodku i hydrauliki to........miejsce jest i to jeszcze sporo, patrzyłem na hydraulike i stwierzdziłem, że może coś wyskubie, ale jeszcze nie wiem(musiałbym wyciąć dzrzwi z boku dla pokazania jej)no i chyba jak narazie to nie zrobie nic bo szkółka goni a mam baaaaaaardzo dużo do poprawy :( tak to jest jak się olewa a zbliża się maturka i wystawianie ocenek )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności