Skocz do zawartości

Living Dead: Męczennik (ukończony)


MareG

Rekomendowane odpowiedzi

no ja jestem pod mocnym wrażeniem...ale mam jedno ale :D...mianowicie chodzi o dół...mógłbyś dorobić więcej łączeń na dole albo dorobić troche ziemi...albo przyciemnić całość...:D

 

//sorx ten post jest nie aktualny rozjaśniłem sobie ekran i widze całość...jestem pod jeszcze większy wrażeniem...nie żadnych bugów :D

pozdro...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak to wyglada polaczone w calosc.

juz na dzis koniec...

nie chce mi sie juz...

...ogladac tego dzisiaj

mam dosc...

komp mi ledwo wyrabia...

i jeszcze leje na dworze

... ale to jeszcze nie koniec!

 

c.d.n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz koniec mojej bitwy, ponizej finalowy rendering w rozdzielczosci 1200x900 [wersja downsamplowana - oryginal w rozdzialce 1800x1350]

Tekst:

Przedstawiony przeze mnie \"meczennik\" zostal uwieziony przez paskudnego pasozyta, ktory powoli pochlania jego cialo poczawszy od konczyn. Intruz atakujacy spod ziemi, ogarniajac cialo nieszczesnika tworzy cos na ksztalt krzyza - powoli oplata cale cialo i przenika w nie swoimi mackami. W koncowej fazie pochalniania ten zywy \"krzyz\" zamyka sie tworzac kokon, w ktorym proces trawienny jest kontynuowany...

Ogolnie rzecz biorac chcialem przedstawic konajacego w mekach czlowieka w troche bardziej nietypowy sposob, wlasciwie nie mialem na celu zadnego nawiazania do religii chrzescianskiej - ale interpretacja jest dowolna.

 

Praca powstala w programie 3ds max 5 + finalRender S-0 1.5

Textury: Photoshop 7.0 i procedurki z maxa.

Tło: moje wlasne fotki chmur wymiksowane w Photoshopie

total faces: 2.609.276 tris

 

meczennik_www-res.jpg

 

To chyba wszystko - dzieki za swietna zabawe, satysfakcja jak cholera!!!

Marek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepiekna praca inna od wszystkich mroczna straszna .. texturki pierwsza klasa tlo modelling cudny .. pracka jest poprostu wymiatajaca

swietna robota !![wow][wow][wow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim! Kurde wczoraj mialem strasznego doła - ale to u mnie normalne po skonczeniu jakiejkolwiek pracy, mam dosc ogladania jej i zawsze uwazam ze jest kompletnie skopana i moglaby wygladac duzo lepiej. Na dodatek naogladalem sie konkurencyjnych prac tej Bitwy i to juz mnie w ogole dobilo...

[no]

Skoro wiekszosc zamieszcza WIREFRAME, to ja tez tak na szybko wyrenderowalem siatke (bez textur, bez cieni i bez tla).

W sumie to i tak nie wiele tam widac :)

 

Prosze klikac na link, bo obrazek jest dosc duzy:

 

http://mareg.adns.pl/bitwa3/meczennik_wire.jpg

 

pozdr

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kurak_mistrz

Ladnie zrobione, ale Mareg ukrzyzowac siebie? tzn wumodelowana przez siebie glowe? Ladnie to wyglada poprostu miodzio. A wlasnie kiedy idziemy na jakies piwo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje zajecia 2 miesca piekne tlo i krzyz jakk adamkos powiedzial co do postaci hmm fajna ale ja sobie wyobrazam inaczeja meczennika :)

koncepcja jest twoja wiec sie nie mieszam

jescze raz gratuluje i chyle czola [spox][piwo] BRAWO !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze, cala Bitwe traktowalem jako dobra zabawe, dla wlasnej przyjemnosci. Przykro ze co niektorzy wywolali taka burze odnosnie wynikow, wytaczajac nawet oskarzenia o \"znajomosci u jurorow\" z racji bycia moderatorem itp... [ Jezus Maria !! ]

No coz taki jest ten nasz narod (wyrazajac sie lagodnie), wiadomo wszystkim nigdy nie mozna dogodzic, a z reszta zostawie juz ten temat jesli komus sprawia przyjemnosc stwarzanie sztucznych problemow, to prosze bardzo...

 

A to moje wyniki:

 

Creativity: 7.1

 

Modeling (Sculpture): 7.8

 

Texturing/Lighting: 7.5

 

Composition: 5.9

 

Overall: 7.3

 

 

Dzięki czemu osiągnąłeś miejsce numer: 2

---------------------------------------------------

 

Mimo wszystko dziekuje wam wszystkim - zyczliwym i niezyczliwym, to byla dla mnie wspaniala zabawa.

 

pozdrowionka

Marek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności